شرکت کابلهای مخابراتی شهید قندی یزد

شرکت کابلهای مخابراتی شهید قندی یزد در انواع مسی، فیبر نوری و کابل های شبکه توانسته است در سال های اخیر به عنوان اصلی ترین گزینه در پروژه ها مورد استفاده قرار گیرد. این کابل ها با تاییدیه شرکت ملی مخابرات ایران تولید شده و به صورت موجود توسط آراد کابل به پروژه های سراسر کشور ارائه می شود. با ما همراه یاشید تا اطلاعات دقیقی در خصوص انواع کابلهای مخابراتی سهید قندی به شما ارائه نماییم.

کابل مخابراتی طوسی و مشکی و همچنین کابل های تلفن مهاردار از محصولات پرکاربرد شهید قندی یزد به شمار می رود. این کابل ها برای کاربرد به صورت Indoor و Outdoor تولید شده که عایق طوسی برای کاربرد داخل ساختمان و عایق مشکی برای کاربرد بیرون ساختمان می باشد. این کابل های مسی برای خطوط تلفن استفاده شده و به همین منظور از باکیفیت ترین کابل های تلفن تولید داخل می باشد.

کابلهای مخابراتی شهید قندی طوسی و مشکی

علاوه بر کابل های تلفن زمینی و هوایی با عایق طوسی و مشکی، کابل ژله فیلد خاکی BFC و ژله فیلد کانالی CFC برای استفاده در کانال کابل ها و همچنین به صورت دفنی در انواع ۱۰ زوج تا ۲۴۰۰ زوج در این محموعه عرضه می شود.

کابلهای مخابراتی شهید قندی ژله فیلد خاکی

کابلهای مخابراتی شهید قندی در انواع فیبر نوری نیز با تار های نوری سینگل مود، مالتی مود و NZ تولید می شوند که این کابل ها به صورت خاکی، کانالی و هوایی مورد استفاده قرار می گیرند. این کابل های مخابراتی به دلیل مزایای آن نسبت به کابل های مسی که از جمله آن می توان به سرعت بالای انتقال اطلاعات و همچنین قیمت مناسب تر این کابل ها نسبت به کابل های مسی اشاره نمود، به صورت گسترده ای در پروژه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت: 02136871072 – 02136871294
شماره تلفن ثابت: 02136613840 -02133911013
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
0

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما