عرضه فیبر نوری
خانه / دسته‌بندی نشده / کارخانه کابل کواکسیال فرکانس بالا
بازار فیبر نوری ایران

کارخانه کابل کواکسیال فرکانس بالا

در کارخانه کابل سازی ایران، طرح های مختلفی از کابل های فشار قوی، فشار ضعیف و کابل کواکسیال با فرکانس بالا با کیفیت بسیار خوب ساخته می شود.
کابل کواکسیال که به آن کابل هم محور نیز گفته می شود. این کابل یکی از مهم ترین کابل هایی است که برای محیط های انتفال اطلاعات در صنعت مخابرات به حساب می آید.از ویژگی های این کابل سبکی و انعطاف پذیری آن است.
اما کابل کواکسیال فرکانس بالا هادی تشکیل دهنده این کابل سیم های مسی نرم مفتولی و یا به هم تابیده شده است که به صورت قلع اندود یا به صورت ساده می باشد. عایق این کابل ها از نوع پلی اتیلن ساده و یا از نوع پلی اتیلن فوم است. از طرفی شیلد این کابل ها از نوع سیم مسی آنیل شده و یا قلع اندود می باشد. از این کابل ها برای ابزارهای اندازه گیری با فرکانس های بالا، کابل آنتن ها و فرستنده های ماهواره ای استفاده می گردد.

منبع: سیم و کابل ایران

آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل ضد روغن

کابل ضد روغن لاستیکی جوشکاب یزد

کابل ضد روغن جوشکاب یزد که به کابل های لاستیکی نیز شهرت دارند در مرکز فروش عمده آراد کابل به قیمت رقابتی پروژه های صنعتی و مشتریان این کابل ها عرضه می شوند. این کابل ها درای خاصیت ضد اسید، ضد روغن و ضد آب نیز می باشند و در عین حال نسوز و ضد سایش نیز هستند.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام