عرضه فیبر نوری
خانه / کابل اختر / کارخانه کابل خودنگهدار اختر اصفهان
بازار فیبر نوری ایران

کارخانه کابل خودنگهدار اختر اصفهان

کابل خودنگهدار اختر اصفهان یکی از بهترین کابل های آلومینیومی موجود در بازار می باشد که این کابل تاییدیه لازم برای استفاده در استان های و شهرستان های مختلف را تاکنون اخذ نموده است. این مجموعه به صورت ویژه و بدون واسطه انواع کابل خودنگهدار اختر اصفهان را به پروژه های سراسر کشور ارائه می نماید.

کابل خودنگهدار به دلیل استفاده از هادی آلومینیومی در ساختمان این کابل ها قیمت مناسب تری نسبت به کابل های مسی داشته، به همین دلیل در مکان های مختلف مانند :

  • باغ ها
  • مزراع
  • ویلاها
  • شهرک های صنعتی

از این کابل ها در مسافت های طولانی استفاده می شود. به لحاظ اقتصادی استفاده از کابل های آلومینیومی می تواند به صرفه باشد.

انواع کابل خودنگهدار اختر

کابل خودنگهدار اختر در انواع تک فاز و سه فاز تولید می شوند که سایز های ۱۶ و ۲۵ این کابل ها در سیستم های برق تک فاز مورد استفاده می باشد. این کابل ها در مسافت های مختلف آمپراژ های مختلفی را برای مصرف کنندگان تامین می کنند که لازم است در انتخاب سایز این کابل ها دقت لازم را داشته باشید.

در صورت عدم آشنایی با انتخاب سایز مناسب کابل های آلومینیومی لازم است با کارشناسان ما صحبت کرده و با ارائه اطلاعات لازم است مشاوره های آنها استفاده نمایید.

کابل خودنگهدار در انواع سه فاز به صورت ۵ سیمه و شش سیمه یا اصطلاحا به صورت ۵ نخ و ۶ نخ تولید می شووند که سایز های ۲۵ تا ۱۲۰ میلی متر مربع این کابل ها کاربرد گسترده ای را در پروژه های داشته است.

کابل خودنگهدار اختر

تضمین کیفیت کابل خودنگهدار اختر

این مجموعه که به صورت مستقیم محصولات اختر را بدون واسطه به پروژه ها و مشتریان ارائه می کند، ضمن تضمین ارائه پایین ترین قیمت خرید برای مشتریان، کیفیت محصولات این برند را نیز با ضمانت برگشت کابل در صورت عدم رضایت مشتریان، تضمین می نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل آلومینیوم خودنگهدار

فروش عمده کابل آلومینیوم خودنگهدار

کابل آلومینیوم خودنگهدار در انواع تک فاز و سه فاز به قیمت پخش عمده در آراد کابل بزرگترین مرکز فروش کابل های آلومینیومی در ایران، به مشتریان در سراسر کشور ارائه می شود. این کابل ها به قیمت رقابتی و درب کارخانه عرضه می شود و واسطه ها به طور کلی حذف شده اند.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام