کابل ژله فیلد خاکی مسی

کابل ژله فیلد خاکی مخابراتی از نوع مسی و کابل فیبر نوری در انواع مختلف در این مجموعه قابل ارائه به مشتریان است. کابل ژله فیلد خاکی مسی یکی از کابل های مهم در صنعت مخابرات با سیم می باشد که در مراکز مخابراتی از این کابل ها به وفور استفاده می شود. این کابل ها در انواع ۱۰ زوج تا ۲۴۰۰ زوج در سایز های ۰٫۴ و ۰٫۶ میلی متر مربع تولید شده و عرضه می شوند.

ساختار ژله ای انواع کابل مخابراتی مسی باعث می شود که این کابل ها به صورت دفنی و در کانال های دارای حیوانات جونده قابل استفاده باشد. با توجه به پتانسیل ایران در زمینه تولید انواع کابل های مسی و فیبر نوری، این محصولات توسط برند های ایرانی به بازار عرضه می شود. آراد کابل که یکی از مهمترین عرضه کنندگان کابل مخابراتی مسی و فیبر نوری در ایران می باشد، این محصولات را با برند های شهید قندی یزد، تهران سیمین فر و رفسنجان عرضه می نماید.

کابل ژله فیلد خاکی BFC

کابل ژله فیلد خاکی BFC یکی از کابل های مهم در صنعت مخابرات که در انواع ۱۰ زوج تا ۱۸۰۰ زوج توسط برند های ایرانی به صورت روتین قابل تولید است. غالبا به عنوان کابل مشترکین از کافو ها تا پست های مختلف در محل ها کشیده می شود و ساختمان این کابل به گونه ای طراحی شده است که می تواند در برابر صدمات مکانیکی که در هنگام دفن کابل به بدنه آن وارد می شود، مقاومت نماید.

ساختمان این کابل همانگونه که درشکل مشاهده می کنید از بخش های مختلفی تشکیل شده است. در قسمت بعد به تشریح هر کدام از بخش های تشکیل دهنده ساختمان کابل می پردازیم.

کابل ژله فیلد خاکی

ساختمان کابل ژله فیلد خاکی BFC

ساختمان کابل ژله فیلد خاکی BFC همانگونه که در سکل بالا ملاحضه می کنید از ۸ قسمت تشکلی شده است.

  1. هادی مسی
  2. عایق
  3. ژله گرم
  4. نوار پلی استر
  5. نوار آلومینیوم
  6. روکش داخلی
  7. آرمورد
  8. روکش خارجی

هر کدام از این قسمت ها وظیفه ای را بر عهده دارند و اطلاعات فنی این کابل ها گاها مورد نیاز پروژه های سراسر کشور می باشد که از طریق لینک زیر قابل دانلود است.

[button color=”red” size=”medium” link=”https://aradcable.com/download/BFC-CABLE.pdf” icon=”fa-download” target=”true”]دانلود دیتاشیت کابل ژله فیلد خاکی شهید قندی یزد[/button]

 

انواع فیبر نوری مخابراتی خاکی، کانالی و هوایی در انواع فیبر نوری ۱۲ کر، فیبر نوری ۲۴ core و فیبر نوری ۴۸ کور نیز در این مجموعه عرضه می شود.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

ساختمان کابل ژله فیلد خاکی BFC شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
ساختمان کابل ژله فیلد خاکی BFC شماره تلفن ثابت: 02136871072 – 02136871294
ساختمان کابل ژله فیلد خاکی BFC شماره تلفن ثابت: 02136613840 -02133911013
ساختمان کابل ژله فیلد خاکی BFC پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
0

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما