عرضه فیبر نوری
خانه / کابل شیلد دار / کابل دو رشته شیلد دار قیمت فروش عمده
بازار فیبر نوری ایران

کابل دو رشته شیلد دار قیمت فروش عمده

کابل دو رشته شیلد دار در سایز های ۰٫۵، ۱، ۱٫۵ و ۲٫۵ به قیمت فروش عمده در نمایندگی آراد کابل به مشتریان سراسر کشور عرضه می شود. کابل شیلد دار به دلیل کاربرد در پروژه های مختلف به صورت عمده و با شرایط فروش ویژه عرضه می شود.

کابل های شیلد دار به آن دسته از کابل هایی گفته می شود که به دلیل استفاده از شیلد در ساختمان کابل در محل هایی که کابل های برق در کنار کابل های شبکه و مخابراتی قرار می گیرند، استفاده می شود.

کابل دورشته شیلد دار

کابل دو رشته شیلد دار با برند های مختلف

کابل دو رشته شیلد دار از پرفروش ترین کابل های برق شیلد در آراد کابل به شمار می رود که به دلیل نیاز مشتریان ما در سراسر کشور، تصمیم گرفته ایم به صورت تخصصی با برند های مطرح این کابل ها را به قیمت عمده در اختیار مشتریان قرار دهیم.

برند های تولید کننده کابل دو رشته شیلد دار که در این مجموعه عرضه می شوند عبارتند از :

  • رسانا
  • رسانا اراک
  • دماوند
  • کسری
  • همدان
  • سمنان

از بهترین و شناخته شده ترین برند های تولید کننده کابل های شیلد دار در ایران به شمار می روند.

کابل دو رشته شیلد دار

کابل شیلد دار دو رشته NYSLCY به قیمت فروش عمده

کابل شیلد دار دو رشته در سایز های :

  • ۵
  • ۱
  • ۵
  • ۵

به قیمت فروش عمده در متراژ های سفارشی مشتریان قابل عرضه است و مشتریان تهرانی و شهرستانی می توانند این کابل ها را با بالاترین کیفیت در آراد کابل خریداری نمایند.

این مجمموعه بزرگترین مرکز فروش کابل شیلد دار در ایران است که می تواند به صورت تخصصی همکاری گسترده ای با همکاران و پروژه های سراسر کشور داشته باشد.

 

بسته بندی کابل شیلد دار دو رشته و عایق کابل

بسته بندی کابل های برق شیلد دار دو رشته به صورت کلاف های ۱۰۰ متری و قرقره های ۲۰۰۰ متری می تواند به مشتریان عرضه شود. عایق استفاده شده در ساختمان این کابل ها از جنس پروتودور می باشد.

نکته مهم در خرید این کابل ها برای مشتریان، قیمت درب کارخانه می باشد و مشتریان این محصولات می باشد می توانند به صورت بدون واسطه و مستقیم کابل های مورد نیاز خود را خریداری نمایند.

کابل برق شیلد دار

 

مزیت کابل های برق شیلد دار نسبت به کابل های برق بدون شیلد

بدون تردید کابل های برق شیلد دار در محیط هایی استفاده می شوند که می تواند با انتقال سیگنال های سالم و بدون تاثیرنویز های محیطی، کیفیت کار را افزایش داده، در حالیکه کابل های افشان بدون شیلد قادر به انتقال این سیگنال ها نمی باشند.

کابل های شیلد دار همچنین با کاهش اثر مغناطیسی جریان برق بر روی کابل های مخابراتی و شبکه، کمک می کند که سیگنال های مخبراتی به صورت سالم منتقل شده و از ایجاد نویز بر روی این کابل ها می کاهد.

کابل های برق با ساختمان های مختلف برای استفاده در محیط های مختلف طراحی شده است و لازم است بسته به نوع محیط، کابل های با پوشش مناسب برای استفاده در هر محیطی انتخاب شود.

کابل دورشته شیلد دار

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل افشان شیلد دار

قیمت کابل افشان شیلد دار

قیمت کابل افشان شیلد دار که یکی از کابل های بسیار مهم در صنعت کنترل می باشد به صورت عمده و جزئی در مرکز فروش آراد کابل به قیمت درب کارخانه در بازار کابل افشان عرضه می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام