عرضه فیبر نوری
خانه / کابل برق / کابل برق شیلد دار مرکز پخش عمده
بازار فیبر نوری ایران

کابل برق شیلد دار مرکز پخش عمده

کابل برق شیلد دار در سایز های متنوع به قیمت عمده در مرکز پخش آراد کابل به مشتریان سراسر کشور عرضه می شود. بهترین برند های تولید کننده کابل برق شیلد دار محصولات خود را به صورت مستقیم در آراد کابل عرضه می نمایند.

کابل های برق شیلد دار به دلیل استفاده از شیر در ساختمان کابل قیمت کمی متفاوت تری نسبت به کابل های افشان معمولی داشته و کاربرد این کابل ها نسبت به کابل های برق معمولی خاص تر می باشد.

کابل برق شیلد دار

کابل برق شیلدار و ساختمان آن

همانگونه که مطرح شد کابل های برق شیلد دار به دلیل استفاده در پروژه های صنعتی و غیرصنعتی،  از شیلد در ساختمان آنها استفاده شده است.
شیلد استفاده شده در ساختمان کابل در پروژه های کنترلی به انتقال سیگنال ها بدون تأثیر نویزهای محیطی کمک می کند  و همچنین در پروژه هایی که از این کابل ها در کنار کابل های مخابراتی استفاده می شود،  از تأثیر مغناطیسی اثر جریان برق بر روی کابل های مخابراتی می کاهد.
به همین دلیل استفاده از این کابل ها در بسیاری از پروژه ها ضروری و لازم بوده و در صورت عدم استفاده از این کابل ها و جایگزین نمودن کابل های برق معمولی به جای آن،  استفاده کنندگان از تجهیزات پروژه ها با مشکلاتی مواجه خواهند بود.

کابل برق شیلد دار

برند های تولید کننده کابل شیلدار در ایران

با توجه به نکات مطرح شده شیلد دار لازم است از بهترین برندهای ایرانی این کابل تهیه شده و در پروژه ها مورد استفاده قرار گیرد.
آراد کابل با توجه به در این حوزه و به عنوان یکی از مراکز پخش کابل های شیلدار در تهران که محصولات خود را به مشتریان در شهرستان نیز عرضه می کند،
بهترین برند های تولید کننده این کابل ها را در لیست فروش محصولات خود قرار داده است.
این برند ها عبارتند از:

  • ابهر
  • کرمان
  • رسانا
  • رسانا اراک
  • سیمیا
  • دماوند

از مهم ترین برندهای عرضه شده در زمینه برق شیلد دار در آراد کابل می باشند.

کابل برق شیلد دار‏ nycy و فروش به مشتریان تهرانی و شهرستانی

تردید مشتریان کابل های برق شیلد دار به دنبال خرید این کابل ها با پایین ترین قیمت و از یک مرکز فروش معتبر می باشند.

لذا آراد کابل با شناسایی نیاز مشتریان و شرکت های فعال در زمینه پروژه های صنعتی و غیرصنعتی،  امکان خرید حضوری و غیرحضوری را برای مشتریان این کابل ها فراهم نموده است.

مشتریان برای خرید این کابل ها می توانند در تماس با واحد فروش ضمن ارائه درخواست خود، پیش فاکتور دریافت نموده  و با تسویه حساب مالی نسبت به خرید حضوری و یا غیر حضوری اقدام نمایند.

امکان ارسال بار به تمام نقاط تهران برای مشتریان تهرانی و همچنین شهرستان ها از طریق باربری ها میسر می باشد.

کابل برق شیلد دار و زره دار NYCYRY 

نوع دیگری از کابل های برق شیلد دار به صورت شیلد و زره عرضه می شوند که کاربرد این کابل ها،  نسبت به کابل های شیلد دار خاص تر بوده و به همین دلیل این کابل ها غالباً به صورت سفارش تولید در یک بازه زمانی  ۱۰ تا ۱۵ روزه قابل ارائه به مشتریان در پروژه های مختلف می باشد.

دلیل تولیدی بودن این کابل ها امکان ثبت سفارش در سایزهای مختلف برای شرکت های مختلف امکان پذیر است.
برای سهولت در امر ثبت سفارش پیشنهاد می شود از طریق واحد فروش نسبت به پیگیری درخواست خود اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل ۴*۴ افشان

قیمت کابل افشان برق عمده فروشی

قیمت کابل افشان برق به صورت عمده فروشی در آراد کابل با بهترین برند های بازار و بهترین پیشنهاد قیمت به مشتریان این کابل ها در سراسر ایران ارائه می شود. دیگر نگران خرید سیم و کابل های برق افشان مورد نیاز خود با بهترین قیمت را نداشته باشید.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام