عرضه فیبر نوری
خانه / کابل خودنگهدار / پخش مرغوب ترین کابل خود نگهدار ابهر
بازار فیبر نوری ایران

پخش مرغوب ترین کابل خود نگهدار ابهر

شرکت کابل ابهر در راستای تامین نیاز داخلی کشور برای کابل های خود نگهدار، شروع به عرضه و پخش مرغوب ترین کابل خود نگهدار، در سطح بازارهای سیم و کابل کشور نموده است. کابل های خود نگهدار چه مزایا و معایبی دارند؟ چگونه می توان به بهترین کابل خود نگهداری دسترسی پیدا کرد؟
با به روی کار آمدن کابل های خود نگهدار در دهه های اخیر، و با توجه به مزایای بسیار این کابل ها، بازار این نوع کابل مورد توجه اکثر تولید کنندگان سیم و کابل داخلی، از جمله شرکت سیم و کابل ابهر قرار گرفته است. کابل های خودنگهدار فشار ضعیف به منظور توزیع برق در مناطق شهری، روستایی و مناطق صعب العبور مورد استفاده قرار می گیرند. کابل های خودنگهدار به منظور توزیع انرژی الکتریکی با ولتاژ 6 تا 30 کیلو ولت و مخصوصا در مناطق شهری و پر ازدحام و محل هایی که امکان رعایت حریم کابل وجود ندارد، استفاده گسترده تری دارد.
این نوع کابل های در انواع سطح مقطع های مختلف و با روکش هایی از جنس XLPE و یا HDPE در سطح بازار وجود دارد.
از این رو نمایندگی فروش بازار سیم و کابل ایران شروع به پخش انواع کابل خودنگهدار شرکت ابهر، با قیمت و کیفیت مناسب به صورت عمده و خرده نموده است. مشتریان این نوع کابل ها می توانند به راحتی و تنها با یک تماس تلفنی و یا از طریق پست الکتریکی، اقدام به تکمیل فرم درخواست، و انجام خرید خود نمایند و محصول مورد نیاز خود را در حداقل زمان ممکن، تحویل بگیرند.



منبع: سیم و کابل ایران

آراد کابل

مطلب پیشنهادی

قیمت کابل برق آلومینیومی هوایی

قیمت کابل برق آلومینیومی هوایی قیمت روز

مرکز خرید آراد کابل، کابل برق آلومینیومی هوایی قیمت روز با بهترین کیفیت به خریدران …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
کانال تلگرام