عرضه فیبر نوری
خانه / دسته‌بندی نشده / پخش عمده کابل با عایق PVC
بازار فیبر نوری ایران

پخش عمده کابل با عایق PVC

در بازار سیم ایران می توان انواع کابل ها را با عایق PVC با قیمت مناسب خریداری کرد. در این مرکز کابل ها به صورت عمده نیز توزیع و پخش می شود.
عایق PVC از معروفترین مواد ترموپلاست ها یا پلاستیک می باشد که مواد اولیه آن آهک، کربن، اسید کلریدریک، کلرید و اسیتیلن است که با روش پلی مریزاسیون به صورت پودر خالص به دست آمده است. پر مصرف ترین عایق ها برای کابل ها عایق PVC می باشد که به آن عایق پروتودور نیز نامیده اند.
این عایق به دلیل اینکه در دمای معمولی و سخت شکننده می باشد نمی توان به صورت خالص در صنعت کابل سازی از آن استفاده نمود. از طرفی این عایق در مقابل حرارت نیز ناپایدار می باشد. اما با اضافه کردن مقداری رنگ و ماده نرم کننده و پر کننده و مختصر حرارت دادن ماده شیری مانندی به دست می آید که به راحتی می توان از آن برای روکش کابل ها استفاده نمود.

منبع: سیم و کابل ایران

آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل ضد روغن

کابل ضد روغن لاستیکی جوشکاب یزد

کابل ضد روغن جوشکاب یزد که به کابل های لاستیکی نیز شهرت دارند در مرکز فروش عمده آراد کابل به قیمت رقابتی پروژه های صنعتی و مشتریان این کابل ها عرضه می شوند. این کابل ها درای خاصیت ضد اسید، ضد روغن و ضد آب نیز می باشند و در عین حال نسوز و ضد سایش نیز هستند.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام