عرضه فیبر نوری
خانه / دسته‌بندی نشده / نمایندگی فروش اصلی سیم و کابل دماوند
بازار فیبر نوری ایران

نمایندگی فروش اصلی سیم و کابل دماوند

نمایندگی فروش اصلی سیم و کابل دماوند در تهران محصولات این مجموعه را به صورت مستقیم و انحصاری به مشتریان سراسر کشور عرضه می کند، بازار سیم و کابل ایران می‌باشد که امکان خرید مستقیم محصولات دماوند با درصد تخفیف ویژه برای مشتریان در سراسر کشور فراهم کرده است. دماوند با تولید انواع کابل های افشان، خشک، شیلد دار و جوش و کابل های فرمان از بزرگترین تولیدکنندگان کشور می باشد که محصولات خود را با قیمت رقابتی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

به دلیل عدم دسترسی برخی از مشتریان در برخی از شهرهای کشور به محصولات دماوند، بازار سیم و کابل ایران امکان خرید مستقیم محصولات دماوند را برای مشتریان فراهم نموده است. لذا شما می‌توانند با ارائه درخواست خود به بازار سیم و کابل ایران و دریافت پیش فاکتور نسبت به ثبت سفارش خرید خود با توجه به مشاوره‌های مشاوران مجموعه اقدام نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل ضد روغن

کابل ضد روغن لاستیکی جوشکاب یزد

کابل ضد روغن جوشکاب یزد که به کابل های لاستیکی نیز شهرت دارند در مرکز فروش عمده آراد کابل به قیمت رقابتی پروژه های صنعتی و مشتریان این کابل ها عرضه می شوند. این کابل ها درای خاصیت ضد اسید، ضد روغن و ضد آب نیز می باشند و در عین حال نسوز و ضد سایش نیز هستند.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام