عرضه فیبر نوری
خانه / کابل فشار متوسط / نمایندگی کابل فشار متوسط ۲۰ کیلو ولت یزد
بازار فیبر نوری ایران

نمایندگی کابل فشار متوسط ۲۰ کیلو ولت یزد

نمایندگی کابل فشار متوسط ۲۰ کیلو ولت یزد در انواع مسی و آلومینیومی که در رنج ولتاژی ۶ تا ۲۰ کیلو ولت مورد استفاده قرار می گیرند، در نمونه های زره دار و بدون زره به صورت تک رشته و سه رشته این کابل ها را به مشتریان عرضه می کند. مشخصات فنی این کابل ها برای انواع مختلف کابل های medium voltage متفاوت می باشد.
کابل فشار متوسط یا ۲۰ کیلو ولت که با نام کابل های MV نیز شناخته می شوند در رنج ولتاژی فوق توزیع مورد استفاده می شود و به دلیل اهمیت استفاده از این کابل ها در پروژه های مختلف، تولید کنندگان این کابل ها انواع مسی و آلومینیومی کابل های ۲۰ کیلو ولت فشار متوسط را تولید کرده و به بازار عرضه می کنند.
کابل های MV در انواع مسی و آلومینیومی به صورت زره دار و بدون زره تولید می شوند و نوع خاصی از این کابل های فشار متوسط نمونه سربدار و زره داراین کابل ها می باشد که در محیط های حاوی روغن و مواد هیدروکربن مورد استفاده قرار می گیرند.
کابل های زره دار در این سطح ولتاژ به صورت زره ورق و میله تولید می شوند که لازم است مشتریان برای خرید ابن کابل ها اطلاعات لازم و دقیقی در خصوص انواع مختلف این کابل ها داشته باشند تا بتوانند گزینه مناسب را متناسب با پروژه های خود برگزینند.
کابل های زره دار در انواع RY و BY تولید می شوند که برای نمونه مسی و آلومینیومی کابل ۲۰ کیلو ولت این موضوع صادق بوده و تفاوت این دو نوع زره در کابل ها به نوع ورق و میله بودن زره کابل مربوط می شود.
کابل های RY به عنوان کابل های با زره میله به دلیل مقاومت بیشتری که نسبت به کابل های با زره ورق یا BY دارا می باشند، در محل هایی ه احتمال صدمه بیشتری به کابل وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو قیمت کابل های زره دار RY به نسبت نوع BY این کابل ها بیشتر است هر چند تفاوت قیمت قابل توجهی در این مورد وجود ندارد.
کابل های زره دار یزد به عنوان یکی از شناخته شده ترین کابل ها در پروژه های صنعتی که در پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی نیز مورد استفاده قرار گرفته است از شناخته شده ترین کابل های موجود در بازار به شمار می روند که استاندارد های لازم جهت استفاده در بخش های مختلف و استان های سراسر کشور را دارا است.

کابل فشار متوسط ۲۰ کیلو ولت آلومینیومی یزد

کابل فشار متوسط ۲۰ کیلو ولت آلومینیومی یزد به دلیل قیمت مناسب آنها نسبت به کابل های مسی، مورد توجه پروژه هایی می باشند که به نوعی به لحاظ اقتصادی به دنبال خرید کابل های ارزان قیمت هستند. از این رو این کابل ها تولید شده و در لیست فروش کارخانه ها به ویژه یزد قرار دارد.
کابل های فشار متوسط ۲۰ کیلو ولت یزد با مشخصه های NA2XSYRY، NA2XSYBY، NA2XSYKYRY و NA2XSYKYBY تولید می شوند که به نمونه های زره دار و همچنین سربدار و زره دار شناخته می شوند. کابل های بدون زره آلومینیومی ۲۰ کیلو ولت با مشخصه NA2XSY شناسایی شده و دریتاشیت کابل ها قابل ارائه به مشتریان است.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل فشار متوسط

انواع کابل فشار متوسط زمینی

انواع کابل فشار متوسط زمینی زره دار که به دلیل استفاده از آرمورد در ساختمان …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام