نمایندگی کابل آلومینیومی زمینی ۱۶*۴

نمایندگی کابل آلومینیومی زمینی ۱۶*۴ که به صورت کاملا تخصصی انواع کابل های آلومنیومی خودنگهدار فشار ضعیف و فشار متوسط را به صورت ویژه در اختیار مشتریان این محصولات قرار می دهد، بازار سیم و کابل ایران می باشد که با نام آراد کابل به مشتریان خود در سراسر کشور ارائه خدمت می کند. کابل  آلومینیومی ۱۶*۴ با عایق کراسلینک و پی وی سی قابل ارائه به مشتریان عرضه می شود.

قیمت کابل آلومینیومی زمینی در سایز های متنوع به ویژه سایز ۱۶*۴ به صورت کلی در مقایسه با کابل مسی مشابه این کابل که غالبا ۶*۴ می باشد مناسب تر بوده و به همین دلیل مشتریان در محل هایی که احتمال سرقت کابل های مسی وجود دارد، ترجیح می دهند از کابل آلومینیومی زمینی به جای کابل های مسی استفاده نمایند.

کابل آلومینیومی 2

 

البته باید به این نکته مهم در خرید کابل های آلومینیومی اشاره نمود که علت خرید کابل های آلومینیومی زمینی توسط مشتریان این کابل ها، تنها و تنها سرقت کمتر آنها نمی باشد. بلکه به علت بهای پایین تر قیمت کابل های آلومینیومی نسبت به کابل های مسی و اهمیت بودجه در خرید کابل، به سراغ گزینه کابل های با هادی آلومینیوم می روند.

لومینیوکابل-آلومینیومی-فشار-ضعیف

 

اما کابل آلومینیومی ۱۶*۴ یکی از پر مصرف ترین کابل های سه فاز به شمار می رود که غالبا در تاسیسات برقی منازل، باغ ها و ویلا ها در مناطق شهری و روستایی مورد استفاده قرار می گیرند.

مزایای کابل آلومینیومی زمینی نسبت به کابل مسی

علت تولید کابل های آلومینیومی، قیمت مناسب تر این کابل ها نسبت به کابل های با هادی مسی می باشد که به همین دلیل مشتریان در پروژه هایی که بودجه خرید کابل برای آنها اهمیت دارد این نوع کابل ها را بر می گزینند.

مزیت قیمت این کابل ها می تواند مهمترین عامل در خرید این کابل ها به شمار رود.

اما عامل دیگری نیز انتخاب کابل های آلومینیومی توسط مشتریان وجود دارد که آن عامل احتمال سرقت پایین این کابل ها نسبت به کابل های مسی می باشد.

نمایندگی کابل آلومینیومی در تهران

فروش ویژه انواع کابل های آلومینیومی زمینی و خودنگهدار فشار ضعیف در تهران به مشتریان سراسر کشور با قیمت رقابتی توانسته است مشتریان را در خرید مطمئن برای پروژه های خود یاری دهد.

کابل آلومینیومی

 

ارسال کابل های خریداری شده در همان روز ثبت سفارش به شهر های سراسر کشور باعث رضایتمندی مشتریان شده است.

این مجموعه به صورت ویژه مشاوره های خرید و انتخاب سایز مناسب کابل های آلومینیومی را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

نمایندگی کابل آلومینیومی در تهران شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
نمایندگی کابل آلومینیومی در تهران شماره تلفن ثابت: 02136871072 – 02136871294
نمایندگی کابل آلومینیومی در تهران شماره تلفن ثابت: 02136613840 -02133911013
نمایندگی کابل آلومینیومی در تهران پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما