عرضه فیبر نوری
خانه / دسته‌بندی نشده / نمایندگی فروش کابل تلفن دو زوج کرمان
بازار فیبر نوری ایران

نمایندگی فروش کابل تلفن دو زوج کرمان

کارخانه کابل سازی کرمان یکی از مجهزترین کارخانه کابل ایران است که انواع کابل ها از جمله کابل دو زوج را از طریق این نمایندگی فروش با قیمت بسیار مناسب عرضه می کند.
در ارتباطات امروزی کابل های تلفن نفش بسیار مهمی را دارد. کابل های مسی در رابطه با ارتباطات ماهواره ای، اتصالات لازم را برای جامعه فراهم می کند. کابل های تلفن با توجه به مکان مورد استفاده تقسیم بندی شده اند.
یک سری از کابل های تلفن که توسط مخابرات جهت سیم کشی در خارج از ساختمان ها می باشد که به آن ها کابل های بیرونی یا سیاه گفته می شود. کابل های بیرونی نیز خود به دو گروه سایز بزرگ و سایز کوچک تقسیم شده است. کابل های بزرگ که به کابل های مبادله معروف می باشد و معمولا در کانال های زیر زمینی و در زمین دفن می شوند و عایق آن از پلی اتیلن می باشد. اما کابل های داخلی شامل دو یا چهار جفت سیم هستند که برای سیم کشی داخلی استفاده می گردد.

منبع: سیم و کابل ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل ضد روغن

کابل ضد روغن لاستیکی جوشکاب یزد

کابل ضد روغن جوشکاب یزد که به کابل های لاستیکی نیز شهرت دارند در مرکز فروش عمده آراد کابل به قیمت رقابتی پروژه های صنعتی و مشتریان این کابل ها عرضه می شوند. این کابل ها درای خاصیت ضد اسید، ضد روغن و ضد آب نیز می باشند و در عین حال نسوز و ضد سایش نیز هستند.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام