عرضه فیبر نوری
خانه / کابل شبکه / نمایندگی فروش انواع کابل شبکه لگراند
بازار فیبر نوری ایران

نمایندگی فروش انواع کابل شبکه لگراند

قیمت فروش انواع کابل های شبکه لگراند در انواع cat5، cat6 و cat7 و در نمونه های utp، ftp و sftp به میزان سفارش مشتریان این محصولات بستگی مستقیم دارد.
کابل های شبکه که از جمله محصولات مهم در شبکه های کامپیوتری می باشد در انواع مختلفی توسط برند لگراند تولید می شوند که بسته به نیاز هر پروژه ای و همچنین نیاز به پهنای باند مناسب جهت انتقال اطلاعات، کارشناسان اقدام به خرید انواع کابل های شبکه می کنند.
کابل های شبکه لگراند با پیشینه مناسبی که در پروژه های مختلف دارند و کیفیت مطلوبی که به استفاده کنندگان از این کابل ها ارائه کرده اند، در انواع cat5، cat6 و cat7 امروزه از مهم ترین کابل های خریداری شده توسط مشتریان می باشند.
این کابل ها که در انواع مختلف به لحاظ ساختمان با هم تفاوت داشته و عمده این تفاوت ها مربوط به پهنای باند ارسال داده می باشد که باعث اختلاف قیمت در این پروژه ها می شود.
کابل های شبکه لگراند به لحاظ بسته بندی در قرقره های ۳۰۵ متری ارائه می شود که در صورت سفارش های متراژ پایین باید با واحد فروش هماهنگی های لازم برای برش کابل به عمل آید.

در کنار محصولات لگراند سایر کابل های شبکه با برند های شهید قندی، نگزنس و برندرکس نیز عرضه می شود که همواره استقبال از محصولات لگراند در پروژه ها از همه بیشتر بوده است.
قیمت فروش کابل های شبکه بسته به میزان سفارش مشتریان می تواند با تخفیف های ویژه ای همراه باشد و شرکت های خریدار عمده این کابل ها می توانند در صورت نیاز به فاکتور رسمی این موضوع را به واحد بازرگانی آراد کابل اطلاع رسانی نمایند.
منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

بهترین کابل شبکه شیلددار

خریدار بهترین کابل شبکه شیلددار

بهترین کابل شبکه شیلددار با مناسب ترین قیمت در سایت های اینترنتی عرضه می شود. …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
کانال تلگرام