عرضه فیبر نوری
خانه / کابل خودنگهدار / نمایندگی فروش انواع کابل خودنگهدار مسین
بازار فیبر نوری ایران

نمایندگی فروش انواع کابل خودنگهدار مسین

نمایندگی فروش انواع کابل های خودنگهدار مسین که سایز های مختلف این کابل ها را در انواع ۱۶+۱۶*۲، ۱۶+۲۵*۲، ۱۶+۱۶+۲۵*۲۵*۱، ۲۵+۲۵+۳۵*۴، ۵۰+۱۶+۳۵*۳، ۲۵+۲۵+۵۰*۴، ۵۰+۱۶+۵۰*۳، ۲۵+۲۵+۷۰*۴، ۷۰+۱۶+۷۰*۳، ۷۰+۲۵+۹۵*۳ و ۷۰+۲۵+۱۲۰*۳ به مشتریان سراسر کشور عرضه می‌نماید، آماده همکاری با پروژه های مختلف در راستای تامین کابل های آلومینیومی و مسی خشک مورد نیاز آنها در سایزهای مختلف است.

کارخانه مسین با تولید انواع کابل های آلومینیومی خودنگهدار و زمینی و همچنین کابل های مسی خشک در انواع nyy یکی از تولیدکنندگان برتر کشور در زمینه تولید کابل های مسی و آلومینیومی می باشد که محصولات آن با تاییدیه ها و استانداردهای لازم جهت استفاده در پروژه های سراسر کشور در این مرکز فروش به صورت موجود قابل ارائه به مشتریان می باشد.

در صورت سفارش با متراژهای بالا امکان تولید کابل با سایز مشخص شده توسط مشتریان از طریق این مجموعه در کمترین زمان ممکن وجود دارد.

پروژه‌ها و خریداران عمده در سراسر کشور می‌توانند کابل های آلومینیومی خودنگهدار و زمینی تولید شده توسط برند مسین را صورت مستقیم از این مجموعه تامین نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل خودنگهدار آلومینیومی مسین مرکز پخش

کابل خودنگهدار آلومینیومی مسین هوایی در انواع تک فاز و سه فاز به قیمت فروش عمده و باکیفیت ترین برند های تولید کننده این کابل ها به مشتریان در سراسر کشور ارائه می شود. این کابل ها به صورت عمده و خرده با قیمت پخش کارخانه قابل عرضه می باشد.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام