عرضه فیبر نوری
خانه / کابل برق / نمایندگی فروش انواع کابل برق کمان
بازار فیبر نوری ایران

نمایندگی فروش انواع کابل برق کمان

نمایندگی انواع کابل های برق افشان و مفتولی کمان در تهران امکان خرید آسان تمامی محصولات این کارخانه را برای مشتریان سراسر کشور فراهم کرده است.

کمان زنجان با تولید محصولات استاندارد و با کیفیت توانسته است در بسیاری از شهرها و استانهای ایران به عنوان گزینه اصلی خرید برای مشتریان مطرح باشد.

کمان با تولید کابل های برق افشان و خشک تک رشته تا ۵ رشته در سایزهای متنوع، لیست کاملی از محصولات پرفروش برای مشتریان خود فراهم کرده است.

پرفروش ترین سیم و کابل های برق کمان

سیم و کابل های افشان کمان به همراه کابل های جوش و مخابراتی این کارخانه به صورت ویژه با استقبال مشتریان همراه بوده است و از پرفروش ترین محصولات این کارخانه می باشد. مشتریان شهرستانی از سراسر ایران می توانند به قیمت عمده انواع سیم و کابل های کمان را از این مجموعه خریداری نمایند و از طریق باربری محصولات را در شهرستان محل زندگی خود دریافت نمایند.

نحوه ثبت سفارش سیم و کابل های افشان کمان

برای ثبت سفارش انواع سیم و کابل های افشان ساختمانی کمان لازم است مشتریان به صورت عمده خریدهای خود را به این مرکز فروش ارائه نمایند تا واحد فروش بازار سیم و کابل ایران با صدور پیش فاکتور بتوانند بهترین قیمت پیشنهادی را به مشتریان ارائه نماید.

به دلیل نوسانات قیمت محصولات کمان مانند سایر محصولات سیم و کابل لازم است مشتریان برای دریافت قیمت روز به واحد فروش این مرکز مراجعه نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل ۴*۴ افشان

کابل برق ۱.۵*۳ قیمت پخش عمده

کابل برق ۱.۵*۳ افشان از کابل های برق تک فاز پرکاربرد می باشد که این …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام