نمایندگی فروش انواع کابل آرموردار

فروش تخصصی انواع کابل آرموردار یا زره دار در رنج ولتاژی فشار ضعیف، فشار متوسط یا ۲۰ کیلو ولت، فشار قوی یا ۳۳ کیلو ولت به صورت ویژه از طریق آراد کابل بزرگترین مرکز فروش انواع کابل های برق تک فاز و سه فاز با هادی مسی و آلومینیومی آغاز شده است.

 کابل های آرمودار یا زره دار یکی از کابل های مهم در پروژه های برقی می باشد که به دلیل دارا بودن زره در ساختمان کابل، از هادی های داخلی کابل که وظیفه اصلی انتقال برق را بر عهده دارند، محافظت می کند.

کابل آرموردار

انواع کابل برق آرموردار برای استفاده در سیستم های برق تک فاز و سه فاز، در سایز های متنوعی تولید می شوند، که از جمله این سایز ها می توان به سایز های ۱٫۵ تا ۲۴۰ میلی متر مربع اشاره نمود که در انواع تک رشته تا پنج رشته قابل تولید می باشد.

انواع کابل آرمودار فشار ضعیف

کابل برق آرموردار فشار ضعیف برای استفاده در سیستم های برق تک فاز و سه فاز در ولتاژ های زیر ۱۰۰ متر در سایز های ۱٫۵، ۲٫۵، ۴، ۶، ۱۰، ۱۶، ۲۵، ۳۵، ۵۰، ۷۰، ۹۵، ۱۲۰، ۱۵۰، ۱۸۵، ۲۴۰، ۳۰۰، ۴۰۰ و ۵۰۰ میلی متر مربع تولید می شوند که این کابل ها با عایق pvc و xlpe قابلیت تولید داشته و بسته به مشخصات فنی مورد نیاز مشتریان و پروژه های سراسر کشور می تواند به آنها ارائه شود.

کابل آرمودار فشار ضعیف با عایق pvc با مشخصات فنی NYRY عرضه می شود و این کابل ها با عایق xlpe با مشخصات فنی N2XYRY تولید شده و عرضه می شود.

کابل آرموردار فشار ضعیف

 

انواع کابل آرمودار فشار متوسط ۲۰ کیلوولت

کابل آرمودار فشار متوسط ۲۰ کیلوولت در انواع مسی و آلومینیومی یکی دیگر از کابل های مهم مورد استفاده در صنعت برق می باشد که در پروژه های متنوعی مورد استفاده قرار می گیرد.

این کابل ها در رنج ولتاژی ۱۲ تا ۲۰ کیلوولت استفاده می شود که نوع آرموردار این کابل ها به صورت دفنی در پروژه های قرار می گیرند.

کابل های ۲۰ کیلوولت آرمودار غالبا با عایق xlpe تولید می شوند که به آنها کابل های با عایق کراسلینک نیز گفته می شود.

کابل آرموردار فشار متوسط

 

انواع کابل آرموردار فشار قوی ۳۳ کیلوولت

انواع کابل های آرموردار فشار قوی ۳۳ کیلوولت نیز مانند کابل های ۲۰ کیلوولت به صورت مسی و آلومینیومی تولید می شوند که تفاوت آنها با کابل های فشار متوسط در ساختمان داخلی کابل می باشد و اینکه در رنج ولتاژی ۳۳ کیلوولت از این کابل ها استفاده می شود.

کابل فشار قوی آرموردار

نمونه های زره دار یا آرموردار این کابل ها به همراه نمونه بدون زره کابل های فشار قوی در مجموعه آراد کابل قابل ارائه به مشتریان می باشد.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

انواع کابل آرموردار فشار قوی ۳۳ کیلوولت شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
انواع کابل آرموردار فشار قوی ۳۳ کیلوولت شماره تلفن ثابت: 02136871072 – 02136871294
انواع کابل آرموردار فشار قوی ۳۳ کیلوولت شماره تلفن ثابت: 02136613840 -02133911013
انواع کابل آرموردار فشار قوی ۳۳ کیلوولت پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما