عرضه فیبر نوری
خانه / کابل مسین / نمایندگی فروش اصلی انواع کابل مسین
بازار فیبر نوری ایران

نمایندگی فروش اصلی انواع کابل مسین

نمایندگی اصلی انواع سیم و کابل  و آلومینیومی مسین شرایط ویژه و آسانی را برای خرید مشتریان لحاظ کرده است و محصولات مسین را به صورت عمده و خرده عرضه می کند.
مسین با تولید انواع کابل های آلومینیومی در سایز های مختلف توانسته محصولات خود را به بخش های مختلف صنعتی و ساختمانی عرضه دارد.
کابل های آلومینیومی مسین در انواع تک رشته و چند رشته در سایزهای روتین و مورد استفاده در تاسیسات برقی مشتریان بسیاری دارد و یکی از دلایل استقبال مشتریان از محصولات مسین، قیمت مناسب از این کابل ها می باشد.
کابل آلومینیومی مسین با ساختمان مناسب و عایق های pvc و xlpe تولید می شود و تمامی پروژه ها می توانند از این محصولات استاندارد با کیفیت مطلوب و دارای تاییدبه توانیر استفاده کنند.
نمایندگی اصلی مسین در بازار لاله زار تهران با فراهم کردن بسترهای لازم برای خرید آسان مشتریان تهرانی و شهرستانی، خدمات ویژه ای را به مشتریان ارائه می کند.
البته در صورتی که برای عقد قرار داد جهت تامین کابل های پروژه های  مختلف نیاز به برگزاری جلسه با مدیران فنی پروژه باشد، این مرکز شرایط تشکیل جلسه و عقد قرار داد را ممکن می کند.
اصلی ترین محصولات مسین کابل های آلومینیومی هستند که با تولید این کابل ها توانسته است خود را بیش از پیش بر سر زبان ها بیاندازد.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل خودنگهدار آلومینیومی مسین مرکز پخش

کابل خودنگهدار آلومینیومی مسین هوایی در انواع تک فاز و سه فاز به قیمت فروش عمده و باکیفیت ترین برند های تولید کننده این کابل ها به مشتریان در سراسر کشور ارائه می شود. این کابل ها به صورت عمده و خرده با قیمت پخش کارخانه قابل عرضه می باشد.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام