عرضه فیبر نوری
خانه / کابل افشان / نمایندگی فروش اصلی انواع کابل افشان ایرانی
بازار فیبر نوری ایران

نمایندگی فروش اصلی انواع کابل افشان ایرانی

نمایندگی فروش انواع کابل های افشان برق ایرانی که اصلی ترین مرکز پخش تخصصی کابل های برق در ایران می باشد، بازار کابل ایران با فروش تخصصی انواع سیم و کابل های برق مسی است.

کابل های افشان که با مشخصه nymhy شناخته می شوند در انواع ۲ رشته تا ۵ رشته در سایزهای ۱٫۵ تا ۲۵ میلی متر مربع بسته به تعداد کورهای استفاده شده در ساختمان کابل تولید می شوند که لازم است مشتریان برای خرید این کابل ها به نکات زیر توجه نمایند:

  • استاندارد بودن کابل های برق افشان از اهمیت بالایی برخوردار است و قیمت پایین کابل هیچ گاه دلیل قانع کننده ای برای خرید نمی باشد، بلکه استاندارد بودن کابل فارغ از قیمت آن در درجه اول اهمیت قرار دارد.
  • در گام اول لازم است برند مناسب و شناخته شده ای را برای خرید انتخاب نمود که در این گام لازم است از مشاوره های کارشناسان فروش بازار کابل ایران استفاده نمایید که این موضوع می تواند با ارائه تضمین هایی از طرف کارشناسان فروش ما همراه باشد که محصولات پیشنهادی را به صورت کاملا تضمینی ارائه می نمایند.

برندهای تولید کننده کابل برق افشان ایرانی

کارخانه های مختلفی کابل های افشان را تولید و عرضه می کنند که این کارخانه ها از جمله یزد، سمنان، همدان، البرز، سیمیا و دماوند می باشند که بازار کابل ایران به دلیل ایجاد تنوع در قیمت و کیفیت محصولات خود همواره آنها را به مشتریان معرفی می کند.

تضمین خرید انواع کابل برق افشان

کلیه مشتریان و واحدهای صنعتی و ساختمانی که قصد دارند کابل های مورد نیاز خود را تامین نمایند، می توانند به صورت تضمین شده و با ضمانت کیفی محصولات خود را خریداری نموده و در محل  پروژه ها تحویل بگیرند. کابل های برق افشان عرضه شده در بازار کابل ایران تماما از برندهای استاندارد و دارای کیفیت می باشند که با قیمت رقابتی عرضه می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

قیمت کابل افشان همدان

قیمت کابل افشان همدان پخش عمده

قیمت کابل افشان همدان اصل در سال ۹۹ را به قیمت پخش عمده به راحتی می توانید بر اساس آخرین تغییرات قیمت محصولات این برند به صورت ویژه از نمایندگی فروش این محصولات دریافت نمایید. آراد کابل مرکز فروش رسمی سیم و کابل همدان در تهران است.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام