عرضه فیبر نوری
خانه / کابل ماهواره / مشخصات بهترین کابل آنتن ماهواره
بازار فیبر نوری ایران

مشخصات بهترین کابل آنتن ماهواره

اگر بخواهیم بهترین کابل آنتن ماهواره را برای گیرنده های خود انتخاب نماییم باید اطلاعات کافی در خصوص مشخصات این کابل ها و همچنین کارخانه های تولید کننده این کابل ها داشته باشیم تا بتوانیم از این طریق بهترین گزینه را متناسب با نیاز خود انتخاب کنیم.

کابل های آنتن ماهواره بسته به میزان فاصله ای که گیرنده ها با آنتن دارند می تواند انتخاب شود و لازم است قبل از خرید این نوع کابل ها نسبت به متراژ کابل مورد نیاز خود آگاهی داشته باشید.

غالبا در متراژهایی که زیر ۱۷ متر می باشند کابل های آنتن معمولی می تواند کیفیت خوبی را به استفاده کنندگان ارائه نماید که این کابل ها غالبا در انواع ۳٫۵C-2V و یا کابل های با فویل و شیلد آلومینیومی می باشند.

در مسافت های بالاتر از ۲۰ متر لازم است از کابل های صادراتی استفاده شود به ویژه برای مشتریانی که قصد خرید کابل های آنتن ۴٫۵C-2V استفاده شود به ویژه برای گیرنده های با کیفیت HD را دارند، این گزینه پیشنهاد می شود.

بهترین کارخانه های تولید کننده کابل آنتن ماهواره

اگر بخواهید بهترین برند تولید کننده کابل آنتن در ایران را شناسایی کرده و خریداری نمایید، پیشنهاد ما به مشتریان خرید کابل های آنتن ماهواره صادراتی کرمان می باشد که این کابل ها در میان تمامی برندهای موجود در بازار از کیفیت قابل قبولی برخوردار بوده و توانسته است رضایت مشتریان این محصولات را به ارمغان آورد.

خرید کابل آنتن ماهواره ۴٫۵C-2V کرمان

همانطور که گفته شد خرید کابل آنتن ۴٫۵C-2V کرمان صادراتی از بهترین پیشنهادهای ما به مشتریان می باشد که در بسته بندی های ۱۰۰، ۵۰۰ و ۱۰۰۰ متری کابل ارائه به مشتریان است. لذا مشتریان در تهران و شهرستان می توانند به صورت ویژه انواع کابل آنتن صادراتی با بالاترین کیفیت از این مجموعه خریداری نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل های کواکسیال ماهواره

لیست قیمت انواع کابل های کواکسیال ماهواره

لیست قیمت انواع کابل های کواکسیال ماهواره و انتخاب بهترین نوع کابل ماهواره که بتواند …

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام