عرضه فیبر نوری
خانه / دسته‌بندی نشده / مرکز پخش انواع کابل کات کابل شیراز
بازار فیبر نوری ایران

مرکز پخش انواع کابل کات کابل شیراز

مرکز پخش و فروش انواع کابل های برق کات کابل شیراز به صورت عمده و خرده، بازار سیم و کابل ایران است که امکان خرید مستقیم محصولات را برای مشتریان سراسر کشور مهیا کرده است.

کات کابل شیراز با تولید انواع سیم و کابل های برق افشان، مفتولی یا خشک، کابل های فرمان و شیلددار توانسته است انواع محصولات مورد نیاز جامعه هدف خود را به صورت ویژه تامین نماید.

رعایت استاندارد های لازم در تولیدات کات کابل شیراز به همراه تاییدیه های لازم این کارخانه که برای استفاده از محصولات این برند در پروژه های مختلف دارد، باعث شده است کات کابل در صنعت سیم و کابل کشور به عنوان یکی از پیشگامان شناخته شود.

انواع کابل های شیلددار کات کابل شیراز

به دلیل خاص بودن کابل های شیلددار در پروژه های مختلف و با توجه به نیاز مشتریان کات کابل، این کارخانه انواع کابل های برق شیلددار را با بالاترین کیفیت به صورت تضمینی به پروژه ها ارائه می کند.

با توجه به سیاست مجموعه در عرضه عمده محصولات کات کابل، در زمانهای مختلف سال، این مرکز پخش اقدام به عرضه محصولات با درصدهای تخفیف ویژه به مشتریان می نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل ضد روغن

کابل ضد روغن لاستیکی جوشکاب یزد

کابل ضد روغن جوشکاب یزد که به کابل های لاستیکی نیز شهرت دارند در مرکز فروش عمده آراد کابل به قیمت رقابتی پروژه های صنعتی و مشتریان این کابل ها عرضه می شوند. این کابل ها درای خاصیت ضد اسید، ضد روغن و ضد آب نیز می باشند و در عین حال نسوز و ضد سایش نیز هستند.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام