مرکز فروش کابل مخابراتی کرمان

مرکز پخش کابل های مخابراتی و کواکسیال کرمان در انواع مختلف کجاست؟ چگونه می توان کابل های کرمان و تولیدات مخابراتی آن را از این مرکز خریداری نمود.
کابل های مخابراتی اعم از کابل های زوجی و کواکسیال به دلیل استفاده در تاسیسات مخابراتی ساختمان ها، پروژه های مخابراتی و سایر بخش ها، باید به صورت باکیفیت تولید شده و در اختیار پروژه ها قرار گیرد.
بدون شک شاید تاکنون کابل های مخابراتی و کواکسیال بسیاری را در پروژه های خود استفاده کرده باشید، اما محصولات کارخانه کرمان در این حوزه توانسته است سهم زیادی را در پروژه ها به خود اختصاص دهد.
محصولات کرمان که به صورت تخصصی در حوزه سیم و کابل های مخابراتی است، به دلیل کیفیت بالا از اقلام صادراتی ایران در حوزه سیم و کابل به شمار می روند.
کابل های مخابراتی زوجی طوسی با مشخصه jy(st)y، مشکی j2y(st)2y، کابل های کواکسیال آنتن صادراتی و معمولی، کابل کواکسیال ۲٫۵c-2v، ۴٫۵c-2v، rg58، rg59، rg6، rg8، rg11 و همچنین کابل های کواکسیال ترکیبی از عمده تولیدات کرمان در زمینه کابل های مخابراتی می باشد.
این مرکز پخش با دارا بودن دفاتر متعدد در تهران و بازار لاله زار تهران برای فروش کابل های کرمان به صورت عمده اعلام آمادگی کرده و از پروژه ها برای عقد قرار داد تامین کابل های مخابراتی مورد نیاز آنها دعوت به عمل می آورد.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت: 02136871072 – 02136871294
شماره تلفن ثابت: 02136613840 -02133911013
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما