مرکز فروش کابل آرموردار ستاره یزد

نمایندگی فروش کابل های آرموردار، فشار ضعیف، آلومینیومی ستاره یزد در تهران کیست؟ از چه طریقی می توان از نمایندگی اصلی ستره یزد خرید نمود؟
کابل های آرموردار یا ضدجونده که کاربرد بسیار زیادی در پروژه های صنعتی داشته و با هادی مسی و آلومینیومی تولید می شوند توسط برندهای مختلفی به بازار ارائه می شود که ستاره یزد یکی از آنها به شمار می رود.
کابل های زره دار در انواع کابل های برق فشار ضعیف، فشار متوسط، فشار قوی، کابل های کنترل و ابزار دقیق قابلیت تولید داشته و این مهم به دلیل نیاز های پروژه ها بوده است.
ستاره یزد که در زمینه تولید انواع کابل های آرموردار فعال بوده و نمایندگی فروش ویژه ای را در تهران برای عرضه محصولات خود انتخاب نموده است، تلاش کرده تا از طریق آراد کابل محصولات خود را در زمینه کابل های ضد جونده عرضه کند.
کابل های آرموردار فشار ضعیف در انواع N2XRY و N2XBY در سایزهای مختلف از محصولات ستاره یزد می باشد که در مجموعه آراد کابل به صورت ویژه قابل ارائه است.
مشتریان فعال در پروژه های صنعتی می توانند جهت خرید این نوع کابل ها و سایر محصولات ستاره یزد به صورت حضوری به واحد فروش در لاله زار تهران مراجعه نموده یا به صورت غیر حضوری خرید خود را به صورت مطمئن انجام دهند.
این نمایندگی فروش آماده ارائه بهترین خدمات به شرکت های مختلف صنعتی می باشند.

منبع: آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت: 02136871072 – 02136871294
شماره تلفن ثابت: 02136613840 -02133911013
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما