عرضه فیبر نوری
خانه / کابل زره دار / مرکز فروش بهترین کابل زره دار برق
بازار فیبر نوری ایران

مرکز فروش بهترین کابل زره دار برق

 

مرکز فروش انواع کابل های برق زره دار استاندارد در سایز های متنوع این محصولات را به صورت ویژه با برند های معتبر ایرانی به مشتریان در پروژه های صنعتی و غیر صنعتی ارائه می کند.
کابل های برق زره دار به دلیل استفاده از آرمور در ساختمان کابل می تواند در برابر انواع صدمات فیزیکی احتمالی که ممکن است به بدنه کابل وارد شود، از کابل و هادی های کابل محافظت نماید.
این کابل ها در انواع فشار ضعیف، فشار متوسط و فشار قوی قابل ارائه به مشتریان می باشند و سایز های متنوع آنها بر اساس رنج ولتاژی کابل قابل انتخاب است.
کابل های برق فشار ضعیف زره دار در انواع ۲، ۳، ۴ و ۵ رشته در سایز های متنوعی تولید می شوند که این کابل ها در سیستم های برق تک فاز و سه فاز استفاده می شوند. این کابل های در سایز های ۱٫۵، ۲٫۵، ۴، ۶، ۱۰، ۱۶ و ۲۵ میلی متر مربع در این مجموعه قابل ارائه به پروژه های مختلف می باشد.

کابل های برق زره دار ۲۰ و ۳۳ کیلو ولت

کابل های برق زره دار مختص فشار ضعیف نبوده و این کابل های در فشار متوسط و فشار قوی با رنج های ولتاژی ۲۰ و ۳۳ کیلو ولت نیز تولید می شوند که نوع زره در ساختمان کابل های فشار قوی با تنوع بیشتری ارائه می شود.
کابل های برق ۲۰ و ۳۳ کیلو ولت با زره میله که به زره RY شهرت دارند و زره ورق که به زره BY شناخته می شوند، تولید می شود.

سایز های کابل برق زره دار ۲۰ و ۳۳ کیلو ولت

کابل های برق زره دار به دلیل استفاده در ولتاژ های فوق توزیع با هادی های مسی و آلومینیومی در سایز های ۳۵، ۵۰، ۷۰، ۹۵، ۱۲۰، ۱۵۰، ۱۸۵، ۲۴۰ و ۳۰۰ میلی متر مربع تولید می شوند. این سایز ها در انواع زره دار و بدون زره در قرقره های ۱۰۰۰متری قابل ارائه به واحد های صنعتی سراسر کشور می باشد.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل 2.5*3زره دار

کابل ۲٫۵*۳زره دار مرکز فروش عمده

مرکز فروش کابل ۲٫۵*۳زره دار آرمودار به قیمت فروش عمده در آراد کابل، آماده همکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
کانال تلگرام