عرضه فیبر نوری
خانه / کابل یزد / مرکز فروش انواع کابل مفتولی ستاره یزد
بازار فیبر نوری ایران

مرکز فروش انواع کابل مفتولی ستاره یزد

بزرگترین مرکز فروش انواع کابل های برق مفتولی در ایران، این بار محصولات ستاره یزد را به عنوان یکی از بهترین سیم و کابل های موجود در بازار سیم و کابل ایران، به پروژه های صنعتی و غیر صنعتی در سراسر کشور ارائه می نماید.

کابل های برق مفتولی که از هادی مسی خشک در ساختمان کابل استفاده شده است، به عنوان کابل های با تصب ثابت در پروژه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. کابل های مفتولی با نام کابل های خشک، زمینی و کابل های nyy و n2xy نیز شناسایی می شوند و در پروژه های مختلف کارشناسان با این عناوین کابل های مفتولی را می شناسند.

ستاره یزد با تولید استاندارد انواع کابل های برق زمینی در سایز هی مختلف، توانسته است لیست کاملی از تمامی کابل های مفتولی را برای ارائه به پروژه ها تامین نماید.

نحوه خرید انواع کابل مفتولی ستاره یزد

پروژه های سراسر کشور برای خرید انواع کابل های برق افشان و مفتولی ستاره یزد در سایز های متنوع می توانند در تماس با واحد فروش و ارائه در خواست خودف ضمن آگاهی از قیمت روز انواع کابل های مفتولی، با دریافت پیش فاکتور، خرید خود را از این طریق انجام دهند. مشتریان ما در شهرستان ها پس از ثبت سفارش محصول مورد نیاز آنها از طریق باربری قابل ارسال می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

قیمت کابل برق یزد

قیمت کابل برق یزد در انواع افشان، مفتولی، زره دار، کابل های زره دار و سرب دار، فشار متوسط ۲۰ کیلو ولت و کابل های ۳۳ کیلو ولت فشار قوی به آسانی از طریق آراد کابل به مشتریان این کابل ها ارائه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام