عرضه فیبر نوری
خانه / دسته‌بندی نشده / مرکز فروش انواع سیم و کابل کات کابل
بازار فیبر نوری ایران

مرکز فروش انواع سیم و کابل کات کابل

مرکز فروش انواع سیم و کابل های برق کات کابل شیراز، تمامی تولیدات این کارخانه را که از محصولات برتر در صنعت برق کشور می باشد، به صورت مستقیم به پروژه های سراسر کشور عرضه می کند.

کارخانه سیم و کابل کات کابل شیراز با تولید انواع سیم و کابل های برق افشان و خشک به همراه کابل کنترل و شیلد دار یکی از به نام ترین تولید کنندگان در صنعت سیم و کابل کشور است که محصولات این کارخانه از طریق مرکز فروش بازار سیم و کابل ایران قابل ارائه به پروژه های سراسر کشور است.

لیست محصولات کارخانه سیم و کابل کات کابل

کات کابل شیراز با تولید انواع سیم و کابل های افشان، کابل های زمینی، کابل های فرمان و شیلددار، توانسته است لیست کاملی از محصولات مورد نیاز مشتریان خود را تامین نماید تا بتواند نظر مشتریان خود را جلب نماید.

سیم و کابل کات کابل در کنار بزرگترین برندهای تولید کننده سیم  و کابل در ایران توانسته است محصولاتی با کیفیت و مرغوب را به مشتریان ارائه نماید و این مرکز فروش که محصولات کات کابل را عرضه می کند آماده همکاری با پروژه های سراسر کشور است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل ضد روغن

کابل ضد روغن لاستیکی جوشکاب یزد

کابل ضد روغن جوشکاب یزد که به کابل های لاستیکی نیز شهرت دارند در مرکز فروش عمده آراد کابل به قیمت رقابتی پروژه های صنعتی و مشتریان این کابل ها عرضه می شوند. این کابل ها درای خاصیت ضد اسید، ضد روغن و ضد آب نیز می باشند و در عین حال نسوز و ضد سایش نیز هستند.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام