عرضه فیبر نوری
خانه / کابل برق / مرکز خرید کابل نسوز برق
بازار فیبر نوری ایران

مرکز خرید کابل نسوز برق

بازار سیم و کابل ایران به عنوان بزرگترین عرضه کننده سیم و کابل های برق نسوز در ایران آماده عرضه انواع کابل های سیلیکونی به صورت تک روکش و دو روکش  شیلد دار و بدون شیلد می‌باشد.

کابل های نسوز به دلیل مقاوم بودن در برابر حریق در دماهای تا ۲۰۰ درجه سانتی گراد می توانند از خود مقاومت نشان دهند. تولید کابل های نسوز تنها منتهی به کابل های برق نمی شود و در سال‌های اخیر با توجه به نیازهای بخش های مختلف صنعتی کابل های سیلیکونی در انواع کنترل و ابزار دقیق تولید شده و به بازار عرضه می شوند.

کابل های نسوز موجود در بازار از نوع ایرانی و خارجی بوده و پروژه‌های مختلف می توانند بسته به نیاز خود و با توجه به کیفیت مورد نیاز خود اقدام به خرید برندهای ایرانی و خارجی موجود در بازار سیم کابل ایران نمایند. سیلیکون یاقوت و سیل کیبل از برند های ایرانی تولید کننده این کابل ها در ایران می باشند و برند blf ایتالیا یکی از برند های مطرح خارجی در بازار ایران است که محصولات خود را با تنوع بالایی وارد بازار ایران نموده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

قیمت کابل آلومینیومی برق پیشرو یزد

قیمت کابل آلومینیومی برق پیشرو یزد به صورت عمده فروشی و پخش عمده را می توانید به صورت به روز از آراد کابل دریافت نمایید. انواع کابل آلومینیومی زمینی و دفنی، کابل آلومینیومی برق پیشرو یزد خودنگهدار هوایی به صورت عمده در این مجموعه عرضه می شود.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام