عرضه فیبر نوری
خانه / کابل شیلدار / مرکز خرید کابل شیلدار برق
بازار فیبر نوری ایران

مرکز خرید کابل شیلدار برق

کابل شیلدار برق از مهمترین کابل های برق به شمار می روند که بیشتر در پروژه های شبکه و همچنین پروژه های مخابراتی از این کابل ها در کنار کابل های تلفن و شبکه استفاده می‌کنند. این مرکز خرید به صورت کاملاً تخصصی این کابل های مهم را در سایز های مختلف در انواع دو رشته تا ۳۰ رشته عرضه می نماید.
به صورت کلی به هنگام عبور جریان برق در هادی های مسی کابل ها یک خاصیت مغناطیسی در اطراف کابل و سیم حامل جریان ایجاد می‌شود که این اثر مغناطیسی می‌تواند بر روی کابل های کناری اثر منفی داشته و ایجاد نویز نمایند.
در بسیاری از موارد که کابل های مخابراتی و شبکه در داکت های کابل ها کنار یکدیگر قرار می گیرند، برای کاهش اثر مغناطیسی جریان برق از کابل برق شیلدار استفاده می نمایند. به همین دلیل استفاده از این نوع کابل های برق بیشتر در پروژه‌های مخابراتی با شرایطی خاص صورت می گیرد.

کابل برق شیلدار

آراد کابل به عنوان مرکز خرید انواع کابل شیلدار می باشد که سایزهای مختلف این کابل ها را با برندهای رسانا و سیمیا در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.
بدون تردید کیفیت برند های مختلف باعث ایجاد اختلاف قیمت بین محصولات متنوع می‌شود و لازم است مشتریان در صورت نیاز به مشاوره در خصوص کیفیت و قیمت محصولات مختلف از مشاوره های کارشناسان مجموعه استفاده نمایند.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل سه رشته شیلددار بهترین قیمت بازار

کابل سه رشته شیلددار در سایز های متنوع ۰٫۵، ۰٫۷۵، ۱، ۱٫۵ و ۲٫۵ به قیمت عمده فروشی در نمایندگی فروش آراد کابل با بهترین قمیت بازار به مشتریان این کابل ها ارائه می شود. کابل های شیلددار با کاربرد خاصی که دارند از کابل های پرکاربرد در صنعت برق به شمار می روند.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام