عرضه فیبر نوری
خانه / دسته‌بندی نشده / مرکز خرید انواع کابل مشهد
بازار فیبر نوری ایران

مرکز خرید انواع کابل مشهد

مرکز خرید انواع کابل مشهد در چه شهرهایی قرار دارد؟ چگونه می توان محصولات مشهد را از نمایندگی اصلی آن خریداری نمود؟ مشهد در میان تولید کنندگان کابل چه رتبه ای دارد؟
مشهد یکی از بزرگترین کارخانه های سیم و کابل کشور و از قدیمی ترین آنها محسوب می شود. مشهد که به تازگی یکی از قطب های صنعتی کشور نیز می باشد تعداد زیادی از کارخانه های تولید سیم و کابل را در خود جای داده است.
اما کارخانه اصلی مشهد که بزرگترین کارخانه سیم و کابل خراسان است و در زمینه تولید انواع سیم و کابل مسی و آلومینیومی فعال است دارای نمایندگی و مراکز فروش در خود مشهد و تهران می باشد.
البته پیشنهاد ما برای مشتریان شهرستانی خرید از دفتر فروش تهران است چرا که امکان ارسال بار در پایتخت در کمترین زمان به هر نقطه ای ممکن است.
مرکز فروش سیم و کابل مشهد در تهران تلاش می کند که خرید غیر حضوری و آنلاین را نیز برای مشتریان مهیا کند و به همین دلیل مورد توجه بسیاری از مشتریان است.
اما مشتریانی که به نوعی آشنایی با تولید کنندگان سیم و کابل کشور ندارند و از کیفیت محصولات مشهد آگاه نیستند باید این نکته را یاد آور شد که مشهد در میان تولیدکنندگان کشور در رتبه نخست است و باکیفیت ترین محصولات را تولید و عرضه کند.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل افشان 6

کابل افشان ۶ مرکز فروش عمده

کابل افشان ۶ قیمت فروش عمده از بهترین برند های بازار در آراد کابل فراهم …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
کانال تلگرام