عرضه فیبر نوری
خانه / کابل آلومینیومی / مرکز خرید انواع کابل آلومینیومی زمینی
بازار فیبر نوری ایران

مرکز خرید انواع کابل آلومینیومی زمینی

مرکز خرید انواع کابل های آلومینیومی زمینی در تهران که می تواند تمامی انواع کابل های آلومینیومی موجود در بازار را به صورت تخصصی به شما ارائه نماید، بازار کابل ایران است که سایزهای مختلف این کابل ها را در نمونه های تک رشته، دو رشته، سه رشته، چهار و پنج رشته به صورت ویژه و در سایزهای متنوع به شما ارائه می کند.

کابل های آلومینیومی زمینی با عایق های پی وی سی و XLPE تولید می شوند که سایزهای ۱۰ تا ۱۲۰ میلی متر این کابل ها در انواع دو رشته تا چهار رشته و همچنین سایزهای ۱۶ تا ۵۰۰ میلی متر این کابل ها در انواع تک رشته بیشترین کاربرد را برای شما خواهد داشت.

کابل های آلومینیومی به دلیل قیمت خرید مناسب تر آنها نسبت به کابل های مسی، در پروژه هایی که بودجه محدودی را دارند، انتخاب اول به شمار می رود و این انتخاب بسیار معقول به نظر می رسد چرا که در صورت خرید کابل های مسی ارزان و غیر استاندارد، تبعات منفی و خطرات احتمالی استفاده از این کابل ها را باید به جان خرید بازار سیم و کابل ایران همواره خرید کابل های استاندارد را به مشتریان خود توصیه نموده است و به همین دلیل لازم است این مهم در خرید تمامی مشتریان لحاظ گردد.

انواع کابل آلومینیومی موجود با برندهای مختلف

اگر بخواهیم به صورت تیتر وار برندهایی از کابل های آلومینیومی را که در این مجموعه به مشتریان ارائه می شود را معرفی نماییم باید به برندهای سیمباف، اختر، مسین، یزد، همدان و البرز اشاره کنیم که این کابل ها همواره بهترین های این مجموعه در تنوع قیمت و کیفیت برای مشتریان بوده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل برق آلومینیومی

کابل برق آلومینیومی مرکز پخش عمده

کابل برق آلومینیومی در انواع زمینی و خودنگهدار هوایی در آراد کابل به صورت عمده به فروش می رسد. این مرکز پخش عمده امکان خرید کابل برای مشتریان در تهران و شهرستان را فراهم نموده است. ارسال کابل ها در کمترین زمان ممکن فراهم شده است.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام