عرضه فیبر نوری
خانه / کابل پروتودور / مرکز فروش انواع کابل پروتودور مسی
بازار فیبر نوری ایران

مرکز فروش انواع کابل پروتودور مسی

مرکز فروش انواع کابل های برق با عایق پروتودور یا مسی که این کابل ها را با هادی افشان و خشک مسی و همچنین هادی آلومینیومی عرضه می کند، آماده همکاری با مشتریان در سراسر کشور می باشد.

کابل های با عایق پی وی سی در واقع از متدوال ترین کابل های موجود در بازار به شمار می روند که این کابل ها با هادی افشان و مفتولی تولید شده که مشخصه این کابل ها به صورت NYMHY و NYY می باشد.

کشور ایران با توجه به پتانسیل های زیادی که در زمینه تولید انواع کابل های برق دارا است، یکی از صادر کنندگان در منطقه به شمار می رود.

کابل های برق مسی افشان و خشک که در سیستم های برق تکفاز و سه فاز استفاده می شود، یکی از پر مصرف ترین کابل ها با عایق پروتودور می باشد که در بازار سیم و کابل ایران به صورت ویژه عرضه می شود.

نحوه تشخیص کیفیت کابل های برق پروتودور مسی

به واقع مشکل بسیاری از مشتریان در خرید کابل های برق عدم آشنایی آنها با کیفیت کابل ها می باشد. آنچه باعث اختلاف قیمت میان برندهای مختلف و محصولات آنها می شود مربوط به هادی استفاده شده در کابل و درصد خلوص آن می باشد. لازم است در هنگام خرید کابل های با کیفیت، فارغ از نوع عایق استفاده شده در ساختمان کابل، به کیفیت هادی آن توجه ویژه شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
کانال تلگرام