عرضه فیبر نوری
خانه / دسته‌بندی نشده / لیست قیمت کابل تخت مرغوب
بازار فیبر نوری ایران

لیست قیمت کابل تخت مرغوب

لیست محصولات این شرکت را می توان از طریق سایت بازار سیم ایران مشاهده نمود سپس قیمت انواع کابل ها از جمله کابل تخت با کیفیت مرغوب و خوب را از طریق راه های ارتباطی زیر دریافت نمود.
کابل های تخت در کجا مورد استفاده قرار می گیرد؟ استفاده از کابل های تخت دارای چه مزیتی می باشد؟ این کابل ها دارای چه مشخصاتی است؟ به طور کلی از این کابل ها در نقاله ها یا در سینی کابل و یا در چرثقیل ها بیشتر از این کابل ها استفاده می گردد.
یکی از مزیت هایی که کابل تخت دارد این است که قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارند و از طرفی در مقدار فضای نصب صرفه جویی مورد نیاز را دارد. ساختمان این کابل به گونه ای است که سطح مقظع هادی آن تا ۱۶ میلیمتر مربع می باشد و تعداد رشته های این هادی بین یک تا پنج رشته می باشد. عایق این کابل ها از جنس PVC است. همچنین دارای سیم ارت بدون عایق هستند. از مشخصات دیگر این کابل ها این است که ضد روغن و هیدرو کربن می باشد.

منبع: سیم و کابل ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل ضد روغن

کابل ضد روغن لاستیکی جوشکاب یزد

کابل ضد روغن جوشکاب یزد که به کابل های لاستیکی نیز شهرت دارند در مرکز فروش عمده آراد کابل به قیمت رقابتی پروژه های صنعتی و مشتریان این کابل ها عرضه می شوند. این کابل ها درای خاصیت ضد اسید، ضد روغن و ضد آب نیز می باشند و در عین حال نسوز و ضد سایش نیز هستند.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام