عرضه فیبر نوری
خانه / کابل خودنگهدار / لیست قیمت بهترین کابل خودنگهدار مسین
بازار فیبر نوری ایران

لیست قیمت بهترین کابل خودنگهدار مسین

مسین یکی از تولیدکنندگان برتر کشور در زمینه کابل های آلومینیومی استاندارد در سایز های مختلف می باشد که این کابل ها را در انواع زمینی و خودنگهدار تولید و به بازار عرضه می کنند. کارشناسان بازار سیم کابل ایران با بررسی محصولات مسین و آگاهی از کیفیت و استاندارد های لازم در تولید این محصولات بر آن شدند تا تولیدات مسین را به عنوان یکی از اصلی ترین محصولات عرضه شده در این مجموعه به مشتریان عرضه کنند.

کابل های خودنگهدار و آلومینیومی مسین که تاییدیه‌های لازم جهت استفاده در پروژه های مختلف در سراسر کشور را دارا می باشد به دلیل دارا بودن قیمت مناسب همواره با استقبال مشتریان در این مجموعه همراه بوده است. از این رو تمامی سایزهای کابل آلومینیومی مسین به صورت ویژه در این مرکز به مشتریان عرضه می‌شود. مشتریان در تهران و شهرستان می‌توانند با ارائه درخواست خود به واحد فروش بازار سیم و کابل ایران و دریافت پیش فاکتور بار خود را در محل تحویل بگیرند.

لیست قیمت محصولات به دلیل نوساناتی که در بازار سیم و کابل وجود دارد از طریق ارتباط با واحد فروش بازار سیم و کابل ایران و ارائه درخواست به این مجموعه قابل ارائه به مشتریان می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل آلومینیوم خودنگهدار

فروش عمده کابل آلومینیوم خودنگهدار

کابل آلومینیوم خودنگهدار در انواع تک فاز و سه فاز به قیمت پخش عمده در آراد کابل بزرگترین مرکز فروش کابل های آلومینیومی در ایران، به مشتریان در سراسر کشور ارائه می شود. این کابل ها به قیمت رقابتی و درب کارخانه عرضه می شود و واسطه ها به طور کلی حذف شده اند.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام