قیمت کابل مفتولی ۶*۲ استاندارد

قیمت کابل مفتولی ۶*۲ استاندارد یکی از کابل های مهم می باشد که در رنج فشار ضعیف مشتریان به دنبال خرید این کابل ها از یک منبع معتبر با قیمت ارزان می باشند. به همین دلیل بسیاری از مشتریان از سراسر کشور که خواهان خرید کابل مفتولی ۶*۲ استاندارد می باشند، روزانه با واحد فروش این مجموعه در ارتباط هستند. با ما همراه باشید تا اطلاعات دقیقی در خصوص این کابل ها به شما ارائه نماییم.

کابل مفتولی ۶*۲ برای برق تک فاز استفاده می شود و خشک بودن این کابل باعث می شود بتوان به راحتی از این کابل ها به صورت زمینی و همجنین در محل های بانصب ثابت استفاده کرد و به راحتی این کابل ها را آرایش داد. این کابل در مسافت های مختلف می تواند آمپراژ های برق متفاوتی را تامین نماید که در این بخش قصد داریم به این موضوع اشاره ای داشته باشیم.

قیمت کابل مفتولی 6*2

کابل مفتولی ۶*۲ و آمپراژ ها در مسافت های مختلف

کابل مفتولی ۶*۲ که در برق تک فاز استفاده می شود در مسافت های مختلف می تواند برق مورد نیاز پروژه های مختلف را تامین نماید. این آمار به صورت :

  • در مسافت ۱۰ متری تا ۵۰ متری ۵۸ آمپر
  • در مسافت ۱۰۰ متری ۳۰ آمپر
  • در مسافت ۱۵۰ متری ۲۰ آمپر
  • در مسافت ۲۰۰ متری ۱۵ آمپر
  • در مسافت ۲۵۰ متری ۱۲ آمپر
  • در مسافت ۳۰۰ متری ۱۰ آمپر 
  • در مسافت ۳۵۰ متری ۸ آمپر
  • در مسافت ۴۰۰ متری ۷ آمپر
  • در مسافت ۴۵۰ متری ۶٫۵ آمپر
  • در مسافت ۵۰۰ متری ۶ آمپر 

برق را برای مصرف کننده تامین خواهد کرد.

قیمت کابل مفتولی ۶*۲

قیمتت کابل های مسی به دلیل نوسان قیمت جهانی مس، همواره با تغییراتی روبرو است که پیشنهاد می شود برای خرید نهایی خود حتما با این مجموعه در ارتباط باشید تا اطلاعات دقیقی در آخرین قیمت این کابل و برند های موجود در مجموعه توسط کارشناسان ارائه شود.

خرید کابل ۱۶*۲ آلومینیومی به جای کابل مسی ۶*۲

در بسیاری از موارد که مشتریان قصد دارند هزینه کمتری برای خرید کابل پرداخت نمایند، پیشنهاد ما خرید کابل های آلومینیومی با سایز های متناسب با سایز کابل های مسی می باشد. در کابل های آلومینیومی بهتر است کابل دو سایز بالاتر از سایز کابل های مسی برگزیده شود تا افت ولتاژ در مسیر انتقال برق اتفاق نیفتد. از این رو اگر قصد دارید از کابل آلومینیومی به جای کابل مفتولی ۶*۲ استفاده نمایید.، پیشنهاد می شود از کابل ۱۶*۲ به عنوان جایگزین کابل مسی استفاده کنید. قیمت مناسب کابل های آلومینیومی همواره برای مشتریان این محصولات می تواند جذاب باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

خرید کابل ۱۶*۲ آلومینیومی به جای کابل مسی ۶*۲ شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
خرید کابل ۱۶*۲ آلومینیومی به جای کابل مسی ۶*۲ شماره تلفن ثابت: 02136871072 – 02136871294
خرید کابل ۱۶*۲ آلومینیومی به جای کابل مسی ۶*۲ شماره تلفن ثابت: 02136613840 -02133911013
خرید کابل ۱۶*۲ آلومینیومی به جای کابل مسی ۶*۲ پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما