قیمت فروش کابل ژله فیلد ۱۰۰ زوج خاکی

قیمت فروش کابل ژله فیلد ۱۰۰ زوج خاکی و کانالی با برند شهید قندی یزد و رفسنجان در تعداد زوج های مختلف از ۱۰۰ زوج تا ۲۴۰۰ زوج به صورت به روز از طریق واحد فروش شرکت کابل ایرانی قابل استعلام است.
کابل ژله فیلد ۱۰۰ زوج خاکی و کانالی در سایز های مختلف و در انواع ۱۰، ۲۰، ۳۰، ۵۰، ۱۰۰، ۲۰۰، ۴۰۰، ۵۰۰، ۶۰۰، ۱۲۰۰ و ۲۴۰۰ زوج با برند های شهید قندی یزد، رفسنجان و تهران سیمین فر قابل ارائه به مشتریان است.
شهید قندی یزد رفسنجان و تهران سیمین فر از بزرگترین تولید کنندگان کابل های مخابراتی ژله فیلد خاکی و کانالی در سایز های مختلف در ایران می باشند. آراد کابل که به صورت کاملا تخصصی کابل های مخابراتی را به مشتریان عرضه می‌کند، انواع کابل ژله فیلد خاکی و کانالی را مطابق با نیازهای مشتریان خود تأمین و به صورت ویژه به آنها عرضه می‌کند.

کابل ژله فیلد خاکی

در صورت عدم موجودی کابل های مورد نیاز مشتریان امکان تولید کابل ها در کمترین زمان ممکن برای آنها وجود دارد برای این امر لازم است مشتریان درخواست خود را به صورت مکتوب به واحد فروش شرکت آراد کابل ارائه نمایند و از این طریق همکاران واحد فروش در کمترین زمان ممکن قیمت نهایی و زمان تحویل کابل را در قابل پیش فاکتور به آنها ارائه می کنند.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت: 02136871072 – 02136871294
شماره تلفن ثابت: 02136613840 -02133911013
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما