عرضه فیبر نوری
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت فروش کابل ژله فیلد ۱۰۰ زوج خاکی
بازار فیبر نوری ایران

قیمت فروش کابل ژله فیلد ۱۰۰ زوج خاکی

قیمت فروش کابل ژله فیلد ۱۰۰ زوج خاکی و کانالی با برند شهید قندی یزد و رفسنجان در تعداد زوج های مختلف از ۱۰۰ زوج تا ۲۴۰۰ زوج به صورت به روز از طریق واحد فروش شرکت کابل ایرانی قابل استعلام است.
کابل ژله فیلد ۱۰۰ زوج خاکی و کانالی در سایز های مختلف و در انواع ۱۰، ۲۰، ۳۰، ۵۰، ۱۰۰، ۲۰۰، ۴۰۰، ۵۰۰، ۶۰۰، ۱۲۰۰ و ۲۴۰۰ زوج با برند های شهید قندی یزد، رفسنجان و تهران سیمین فر قابل ارائه به مشتریان است.
شهید قندی یزد رفسنجان و تهران سیمین فر از بزرگترین تولید کنندگان کابل های مخابراتی ژله فیلد خاکی و کانالی در سایز های مختلف در ایران می باشند. آراد کابل که به صورت کاملا تخصصی کابل های مخابراتی را به مشتریان عرضه می‌کند، انواع کابل ژله فیلد خاکی و کانالی را مطابق با نیازهای مشتریان خود تأمین و به صورت ویژه به آنها عرضه می‌کند.

کابل ژله فیلد خاکی

در صورت عدم موجودی کابل های مورد نیاز مشتریان امکان تولید کابل ها در کمترین زمان ممکن برای آنها وجود دارد برای این امر لازم است مشتریان درخواست خود را به صورت مکتوب به واحد فروش شرکت آراد کابل ارائه نمایند و از این طریق همکاران واحد فروش در کمترین زمان ممکن قیمت نهایی و زمان تحویل کابل را در قابل پیش فاکتور به آنها ارائه می کنند.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل ضد روغن

کابل ضد روغن لاستیکی جوشکاب یزد

کابل ضد روغن جوشکاب یزد که به کابل های لاستیکی نیز شهرت دارند در مرکز فروش عمده آراد کابل به قیمت رقابتی پروژه های صنعتی و مشتریان این کابل ها عرضه می شوند. این کابل ها درای خاصیت ضد اسید، ضد روغن و ضد آب نیز می باشند و در عین حال نسوز و ضد سایش نیز هستند.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام