عرضه فیبر نوری
خانه / کابل افشان / قیمت فروش کابل مسی افشان
بازار فیبر نوری ایران

قیمت فروش کابل مسی افشان

اگر به دنبال آگاهی از قیمت روز انواع کابلهای مسی افشان می باشید، باید از دلایل عمده تغییر در قیمت این نوع کابل ها آگاه بوده و همچنین آگاهی از نوع کابل های افشان و آیتم های مهم در قیمت گذاری این نوع کابل ها می‌توانند بسیار مهم باشد. 

کابل های افشان در انواع دو رشته، سه رشته، چهار رشته و پنج رشته تولید می‌شوند و این کابل‌ها با عایق pvc و ایکس ال پی ایی، توسط برند های مختلف تولید شده و به بازار عرضه می شود.

قیمت کابل های افشان تا حد زیادی به سطح مقطع هادی کابل و همچنین ساختمان آن وابسته است. از این رو  با تغییر قیمت جهانی مس، قیمت انواع سیم و کابل با نوساناتی همراه می شود.

با این توضیحات قیمت سیم‌ و کابل در بازار ایران همواره با تغییراتی همراه است و ممکن است این تغییرات به صورت هفتگی یا ماهانه باشد از این رو لازم است مشتریان برای خرید به روز این محصولات با واحد فروش بازار سیم و کابل ایران جهت دریافت آخرین لیست قیمت محصولات در ارتباط باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

قیمت کابل افشان همدان

قیمت کابل افشان همدان پخش عمده

قیمت کابل افشان همدان اصل در سال ۹۹ را به قیمت پخش عمده به راحتی می توانید بر اساس آخرین تغییرات قیمت محصولات این برند به صورت ویژه از نمایندگی فروش این محصولات دریافت نمایید. آراد کابل مرکز فروش رسمی سیم و کابل همدان در تهران است.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام