عرضه فیبر نوری
خانه / کابل چهار رشته / قیمت فروش انواع کابل چهار رشته برق
بازار فیبر نوری ایران

قیمت فروش انواع کابل چهار رشته برق

قیمت فروش انواع کابل های برق چهار رشته افشان و خشک که در سیستم های برق تک فاز و سه فاز استفاده می شود، تا حد زیادی به سایز کابل وابسته است و به همین دلیل لازم است قیمت روز این محصولات بر حسب آخرین تغییرات بازار به مشتریان ارائه شود.

اگر به دنبال مشاوره خرید کابل برق متناسب با نیاز خود در یک سیستم سه فاز می باشید، می بایست در گام نخست میزان مصرف خود برحسب آمپر را بدانید به عنوان نمونه مصرف خانگی یک واحد ساختمان ۲۵ آمپر می باشد و در گام دوم مسافتی که کابل می بایست از منبع اصلی به کنتور یا فیوز مورد نظر وصل گردد تعیین شود تا با این دو پارامتر مهم بتوان سایز کابل برق را انتخاب نمود.

قیمت فروش انواع کابل برق نسبت به کیفیت و استاندارد استفاده شده در ساختمان کابل متفاوت است و بازار سیم و کابل ایران با ایجاد تنوع در میان محصولات خود تلاش کرده است تا به لحاظ قیمت نظر مشتریان خود را جلب نماید.

چگونه می توان بهترین خرید کابل برق را انجام داد؟

اگر به دنبال خرید بهترین کابل برق متناسب با نیاز خود می باشید، پیشنهاد می شود شرایط خرید خود و بودجه ای که می خواهید به خرید کابل اختصاص دهید تا کارشناسان فروش بازار سیم و کابل ایران بتوانند بهترین گزینه را برای خرید کابل به شما معرفی نمایند. در تعیین سایز کابل مورد نیاز شما نیز کارشناسان ما می توانند به شما کمک نمایند.

بدونن تردید مشتریانی که با انواع کابل های موجود در بازار آشنایی ندارند، همواره با دغدغه هایی در خرید کابل همراه هستند که کارشناسان ما در مشاوره های خود تلاش می کنند این دغدغه ها را بر طرف نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل چهار رشته شیلددار

مرکز پخش کابل چهار رشته شیلددار

مرکز پخش انواع کابل های برق شیلددار این کابل ها را در انواع چهار رشته …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
کانال تلگرام