عرضه فیبر نوری
خانه / کابل دماوند / قیمت فروش انواع کابل افشان دماوند
بازار فیبر نوری ایران

قیمت فروش انواع کابل افشان دماوند

قیمت فروش انواع کابل های برق افشان دماوند در انواع ۲، ۳، ۴ و ۵ رشته در سایزهای ۱٫۵، ۲٫۵، ۴، ۴، ۱۰، ۱۶ و ۲۵ میلی متر مربع را می توانید به صورت به روز و براساس آخرین تغییرات قیمت مس از واحد فروش بازار سیم و کابل ایران استعلام نمایید.

کابل های برق افشان به دلیل کاربرد گسترده ای که در تاسیسات برقی مختلف دارند، همواره مورد استفاده در بسیاری از واحدهای صنعتی و غیر صنعتی در بخش های فشار ضعیف می باشند.

سیم و کابل های افشان دماوند ضمن دارا بودن استانداردهای لازم، قیمت مناسبی را نیز برای مشتریان این محصولات به همراه داشته است که به این دلیل مورد استقبال مشتریان این مجموعه قرار گرفته است.

کابل های افشان دماوند متناسب با استفاده در تاسیسات برقی ساختمان ها و اماکن عمومی در سایزهای متنوع و متناسب با سیستم های برق تک فاز و سه فاز تولید شده و به بازار عرضه شده است.

نمایندگی فروش رسمی سیم و کابل دماوند

سیم و کابل دماوند برای عرضه محصولات خود به صورت مستقیم به سراسر کشور، بازار سیم و کابل ایران را به عنوان نمایندگی رسمی خود در بازار تهران به مشتریان معرفی نموده است.

سیم و کابل های افشان، مفتولی و خشک دماوند به همراه کابل های فرمان و شیلددار این برند به عنوان محصولات این نمایندگی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل مفتولی دماوند قیمت فروش کارخانه

قیمت فروش کارخانه انواع کابل مفتولی دماوند NYY در انواع تک سیمه تا پنج سیمه در سایز های ۱٫۵ تا ۴۰۰ میلی متر مربع را از آراد کابل دریافت نمایید. تخفیف فروش انواع کابل برق زمینی دماوند در آراد کابل آغاز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
کانال تلگرام