عرضه فیبر نوری
خانه / کابل افشان / قیمت فروش انواع کابل افشان اعتماد البرز
بازار فیبر نوری ایران

قیمت فروش انواع کابل افشان اعتماد البرز

قیمت فروش انواع کابل های برق افشان فشار ضعیف متناسب با استفاده در سیستم های برق تک فاز و سه فاز به صورت ویژه با برند اعتماد البرز، یکی از برندهای محبوب در میان مشتریان بازار سیم و کابل ایران، به صورت به روز قابل ارائه به مشتریان است.

کابل های برق افشان اعتماد البرز بدون تردید یکی از بهترین برندهای شناخته شده در بازار است که بسیاری از خریداران کابل  در پروژه های مختلف، محصولات این کارخانه را به عنوان بهترین گزینه برای خود بر می گزینند.

کابل های ۱٫۵*۲ تا ۱۶*۲، ۱٫۵*۳ تا ۲۵*۳، ۱٫۵*۴ تا ۲۵*۴ و ۱٫۵*۴ تا ۱۶*۴ از سایزهای مهم تولید شده توسط این کارخانه می باشد که بازار سیم و کابل ایران به صورت عمده این محصولات را به مشتریان خود در سراسر کشور ارائه می کند.

چرا سیم و کابل اعتماد البرز؟

بسیاری از مشتریان که به دنبال یک محصول مناسب برای خرید سیم و کابل مورد نیاز خود می باشند، به مشاوره های کارشناسان ما در واحد فروش نیاز دارند که به همین دلیل همکاران در واحد فروش با شناخت دقیق از انواع محصولات موجود در بازار و همچنین نیاز مشتریان، گزینه مناسب را به آنها معرفی می کنند. اعتماد البرز به عنوان محصولی مطمئن برای استفاده در تاسیسات برقی مختلف توانسته است اعتماد مشتریان را جلب نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

قیمت کابل افشان همدان

قیمت کابل افشان همدان پخش عمده

قیمت کابل افشان همدان اصل در سال ۹۹ را به قیمت پخش عمده به راحتی می توانید بر اساس آخرین تغییرات قیمت محصولات این برند به صورت ویژه از نمایندگی فروش این محصولات دریافت نمایید. آراد کابل مرکز فروش رسمی سیم و کابل همدان در تهران است.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام