عرضه فیبر نوری
خانه / کابل مسین / قیمت عمده انواع کابل خودنگهدار مسین
بازار فیبر نوری ایران

قیمت عمده انواع کابل خودنگهدار مسین

قیمت کابل های خودنگهدار مسین در سایز های ۱۶، ۲۵، ۳۵، ۵۰، ۷۰، ۹۵ و ۱۲۰ میلی متر مربع به صورت به روز و در قالب پیش فاکتور قابل ارائه به مشتریان این محصولات می باشد. کابل های خودنگهدار مسین به دلیل دارا بودن استاندارد و تاییدیه های لازم در پروژه های تحت نظارت اداره برق در استان های مختلف قابل استفاده بوده و این کابل ها در سایز های مختلف می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

انواع سه رشته تا شش رشته کابل های خودنگهدار مسین برای استفاده در سیستم های برق تک فاز و سه فاز در این مجموعه موجود است و در متراژ های عمده قابل ارائه به مشتریان می باشد.

کابل های خودنگهدار مسین از بهترین کابل های آلومینیومی ایران می باشند که بازار سیم و کابل ایران به صورت تخصصی این محصولات را به مشتریان و پروژه های سراسر کشور عرضه می کند.

برای ثبت سفارش خرید لازم است مشتریان درخواست خود را به واحد فروش ارائه نمایند تا از این طریق به درخواست آنها در قالب صدور پیش فاکتور پاسخ داده شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل مسین تهران بهترین قیمت بازار

کابل مسین تهران از بهترین تولید کنندگان کابل های آلومینیومی در ایران است که محصولات این برند بهترین قیمت بازار در مرکز فروش لاله زار تهران این برند به مشتریان سراسر کشور عرضه می شود. کابل های آلومینیومی زمینی و خودنگهدار به همراه هادی های برق هاینا و مینک از محصولات این برند است.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام