عرضه فیبر نوری
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت روز بهترین کابل زمینی سیمکو
بازار فیبر نوری ایران

قیمت روز بهترین کابل زمینی سیمکو

قیمت روز انواع کابل های زمینی nyy سیمکو در سایز های ۱۶، ۲۵، ۳۵، ۵۰، ۷۰، ۹۵، ۱۲۰، ۱۵۰، ۱۸۵، ۲۴۰ و ۳۰۰ میلی متر مربع در انواع تک رشته و سایز های ۱۶+۲۵*۳، ۱۶+۳۵*۳، ۲۵+۵۰*۳، ۳۵+۷۰*۳، ۵۰+۹۵*۳، ۷۰+۱۲۰*۳، ۹۵+۱۵۰*۳، ۹۵+۱۸۵*۳، ۱۲۰+۲۴۰*۳ و ۱۵۰+۳۰۰*۳ را می توانید بر اساس آخرین تغییرات قیمت مس از این مجموعه استعلام نمایید.

کابل های برق مسی زمینی در انواع تک رشته و سه و نیم رشته از کابل های مهم و پرکاربرد در فشار ضعیف می باشد که توسط برند سیمکو تولید شده و به بازار عرضه می شود. سیمکو از قدیمی ترین تولید کنندگان سیم و کابل در ایران می باشد که به دلیل کیفیت برتر محصولات سیمکو، در وندور لیست پروژه های متعددی در سراسر کشور قرار دارد. به همین دلیل بسیاری از مشتریان به دنبال خرید کابل های زمینی سیمکو از این مرکز فروش می باشند. بازار سیم و کابل ایران به عنوان نمایندگی رسمی انواع کابل های زمینی سیمکو در ایران می باشد که برای ارائه محصولات این برند به مشتریان سراسر کشور فعالیت خود را آغاز نموده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل ضد روغن

کابل ضد روغن لاستیکی جوشکاب یزد

کابل ضد روغن جوشکاب یزد که به کابل های لاستیکی نیز شهرت دارند در مرکز فروش عمده آراد کابل به قیمت رقابتی پروژه های صنعتی و مشتریان این کابل ها عرضه می شوند. این کابل ها درای خاصیت ضد اسید، ضد روغن و ضد آب نیز می باشند و در عین حال نسوز و ضد سایش نیز هستند.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام