عرضه فیبر نوری
خانه / کابل خودنگهدار / قیمت روز انواع کابل خودنگهدار ارزان
بازار فیبر نوری ایران

قیمت روز انواع کابل خودنگهدار ارزان

کابل های خودنگهدار در سایزهای ۱۶ تا ۱۲۰ از مهمترین کابل های برق در سیستم های برق تک فاز و سه فاز است که بسیاری از مشتریان این محصولات به دنبال قیمت روز این کابل های ارزان می باشند.

کابل های خودنگهدار از محصولاتی می باشد که به صورت کاملا تخصصی در بازار سیم و کابل ایران عرضه می شود که این کابل ها همگی از نوع استاندارد و دارای تاییدیه می باشند.

کابل های خودنگهدار به دلیل قیمت ارزان آنها همواره مورد توجه قرار داشته است و این کابل ها در مسافت های طولانی و محل هایی که احتمال سرقت کابل های مسی وجود دارد، به عنوان گزینه اصلی مشتریان مطرح می باشد.

کابل های خودنگهدار تک فاز در سایزهای ۱۰*۲، ۱۶*۲ و ۱۶+۲۵*۲ که در سیستم های برق تک فاز استفاده می شود، از مهمترین کابل هایی بوده که به میزان زیادی توسط این مرکز فروش به مشتریان ارائه شده است. این کابل ها در قرقره های ۱۰۰۰ متری عرضه می شود و لازم است مشتریان برای سفارش متراژهای پایین تر درخواست خود را ارائه نمایند.

کابل های خودنگهدار سه فاز در انواع ۴، ۵ و ۶ سیمه در سایزهای ۲۵ تا ۱۲۰ میلی متر مربع موجود بوده و قیمت این کابل ها بر اساس میزان سفارش مشتریان در اختیار آنها قرار می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل آلومینیوم خودنگهدار

فروش عمده کابل آلومینیوم خودنگهدار

کابل آلومینیوم خودنگهدار در انواع تک فاز و سه فاز به قیمت پخش عمده در آراد کابل بزرگترین مرکز فروش کابل های آلومینیومی در ایران، به مشتریان در سراسر کشور ارائه می شود. این کابل ها به قیمت رقابتی و درب کارخانه عرضه می شود و واسطه ها به طور کلی حذف شده اند.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام