عرضه فیبر نوری
خانه / کابل زره دار / قیمت خرید کابل زره دار ایرانی
بازار فیبر نوری ایران

قیمت خرید کابل زره دار ایرانی

قیمت خرید کابل های زره دار یا آرموردار ایرانی علاوه بر تاثیر مستقیم قیمت جهانی مس بر روی این کابل ها، متناسب با سایز کابل و همچنین فشار ضعیف، فشار متوسط و فشار قوی بودن این کابل ها در سایز آن تاثیر گذار می باشد.

کابل های زره دار یا کابل های آرموردار از جمله کابل های برق مهم در صنعت می باشند که به دلیل استفاده به صورت دفنی و همچنین در محل هایی از پروژه ها که احتمال وارد شدن صدمه به بدنه کابل وچود دارد، در سایز های متنوعی تولید شده و به بازار عرضه می شوند.

کابل های زره دار ایرانی و سایر کابل های تولید شده در ایران به دلیل کیفیت بالا و همچنین رعایت استاندارد های تولیدی از محصولات صادراتی به شور های منطقه به شمار می روند که اشاره به این نکته که سیم و کابل های ایرانی از برترین تولیدات ایران در میان تولیدات داخلی محسوب می شوند.

کابل های زره دار فشار ضعیف که در رنج ولتاژی زیر ۱۰۰۰ ولت استفاده می شوند در سایز های متنوع از ۱٫۵ تا ۴۰۰ میلی متر مربع در انواع تک رشته و چند رشته متناسب با سیستم های برق تک فاز و سه فاز تولید شده و به بازار عرضه می شوند.

کابل های برق زره دار ایرانی در ۲۰ کیلو ولت و ۳۳ کیلو ولت نیز با هادی مسی و آلومینیومی در این مجموعه به صورت تخصصی به پروژه های صنعتی و بخش توانیر نیز ارائه می شود که تمامی این محصولات لازم است به صورت به روز استعلام قیمت شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

پخش عمده انواع کابل آرموردار

پخش عمده انواع کابل آرموردار

پخش عمده انواع کابل آرموردار ، ویژه پروژه های سراسر کشور از طریق آراد کابل …

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام