عرضه فیبر نوری
خانه / کابل برق / قیمت خرید کابل برق سیمیا
بازار فیبر نوری ایران

قیمت خرید کابل برق سیمیا

قیمت خرید انواع کابل های برق تولید سیمیا یکی از تولیدکنندگان برتر کشور در حوزه سیم و کابل می باشد را می توانید به صورت مستقیم از واحد فروش نمایندگی رسمی سیمیا دریافت نمایید. سیمیا با تولید انواع کابل های برق افشان و خشک در سایزهای مختلف از۰٫۵ تا ۲۵ میلی متر مربع محصولات خود را به صورت استاندارد و دارای تاییدیه توانیر تولید و عرضه می‌کند.

سیمیا در این میان نامی ناشناخته برای بسیاری از مشتریان در حوزه سیم و کابل می باشد اما تجربه نشان داده است که  کسانی که از محصولات سیمیا برای اولین بار استفاده نموده اند تولیدات این کارخانه را در رده بهترین کارخانجات تولیدی سیم و کابل ایران قرار می‌دهند و ترجیح می‌دهند که از محصولات آن در پروژه های خود استفاده کنند.

کابل های مخابراتی، کنترل، خشک، کابل های آلومینیومی و خودنگهدار از محصولات دیگر سیمیا می باشد که این مرکز فروش به صورت ویژه و با قیمت نمایندگی به مشتریان عرضه می‌کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

قیمت کابل آلومینیومی برق پیشرو یزد

قیمت کابل آلومینیومی برق پیشرو یزد به صورت عمده فروشی و پخش عمده را می توانید به صورت به روز از آراد کابل دریافت نمایید. انواع کابل آلومینیومی زمینی و دفنی، کابل آلومینیومی برق پیشرو یزد خودنگهدار هوایی به صورت عمده در این مجموعه عرضه می شود.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام