عرضه فیبر نوری
خانه / کابل اختر / قیمت خرید انواع کابل خودنگهدار اختر
بازار فیبر نوری ایران

قیمت خرید انواع کابل خودنگهدار اختر

قیمت خرید انواع کابل های خودنگهدار با هادی آلومینیومی با برند اختر را می توانید به صورت به روز از طریق بازار کابل ایران استعلام نمایید. کابل های آلومینیومی به دلیل قیمت مناسب همواره مورد توجه مشتریان ما بوده است و به همین دلیل ما بر آن شده ایم که این کابل ها را از بهترین برند های بازار و از کابل های استاندارد در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

کابل های آلومینیومی خودنگهدار برای سیستم های برق تک فاز و سه فاز در انواع دوسیمه تا شش سیمه قابل تولید است و برند اختر این کابل ها را به صورت ویژه تولید کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. کابل های خودنگهدار آلومینیومی دارای عایق از جنس پلی اتیلن می باشند و نوع عایق این کابل ها باعث می شوند که در برابر اشعه خورشید مقاومت بیشتری داشته و طول عمر این کابل ها نسبت به کابل های با عایق pvc به مراتب بیشتر است.

برای ثبت سفارش خرید انواع کابل های آلومینیومی و خودنگهدار می توانید با تماس با واحد فروش این مجموعه و ارائه درخواست خود، از طرق مختلف پیش فاکتور خرید دریافت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل خودنگهدار اختر

کابل خودنگهدار اختر قیمت پخش عمده

کابل خودنگهدار اختر بهترین کابلهای موجود در بازار ایران است استاندارد و با تاییدیه توانیر به مشتریان در سراسر ایران عرضه می‌شود.  تاییدیه توانیر اغلب استان های کشور را دارا بوده  و از شناخته شده ترین برندها در بازار سیم و کابل است.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام