عرضه فیبر نوری
خانه / کابل آلومینیومی / قیمت خرید انواع کابل آلومینیومی ۲۰ کیلو ولت
بازار فیبر نوری ایران

قیمت خرید انواع کابل آلومینیومی ۲۰ کیلو ولت

قیمت خرید به روز انواع کابل های آلومینیومی زره دار و بدون زره ۲۰ کیلو ولت و ۳۳ کیلو ولت را می توانید به صورت به روز از طریق این مجموعه دریافت نموده و با هر متراژی این کابل ها را در سایز های ۳۵، ۵۰، ۷۰، ۹۵، ۱۲۰، ۱۵۰، ۱۸۵، ۲۴۰، ۳۰۰، ۴۰۰ و ۵۰۰ میلی متر مربع خریداری کنید.

کابل های برق آلومینیومی در سایز های متنوعی تولید شده و در اختیار مشتریان این محصولات قرار می گیرند که این کابل ها در رنج فشار متوسط و فشار قوی از کابل های مهم در صنعت برق به شمار می روند که لازم است تاییدیه های لازم جهت استفاده در پروژه های سراسر کشور را داشته باشند.

کابل های برق آلومینیومی ۲۰ کیلو ولت به دلیل قیمت مناسب نسبت به کابل های مسی با قیمت مناسب تری تولید شده و در اختیار مشتریان این محصولات قرار می گیرند.

مرکز کابل ایران که به صورت کاملا تخصصی انواع کابل های برق فشار ضعیف، فشار متوسط و فشار قوی را عرضه می کند، قیمت محصولات را به صورت به روز در اختیار مشتریان قرار می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل آلومینیوم خودنگهدار

فروش عمده کابل آلومینیوم خودنگهدار

کابل آلومینیوم خودنگهدار در انواع تک فاز و سه فاز به قیمت پخش عمده در آراد کابل بزرگترین مرکز فروش کابل های آلومینیومی در ایران، به مشتریان در سراسر کشور ارائه می شود. این کابل ها به قیمت رقابتی و درب کارخانه عرضه می شود و واسطه ها به طور کلی حذف شده اند.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام