عرضه فیبر نوری
خانه / کابل زره دار / قیمت بهترین کابل فشار متوسط زره دار
بازار فیبر نوری ایران

قیمت بهترین کابل فشار متوسط زره دار

قیمت روز بهترین کابل های فشار متوسط زره دار، بدون زره را با هادی مسی و آلومینیومی با تاییدیه توانیز به راحتی می توانید از واحد فروش بازار سیم و کابل ایران استعلام نمایید. کابل های فشار متوسط زره دار در انواع RY و BY با زره های میله و ورق تولید می شوند که به لحاظ قیمت این محصولات کابل های نوع BY قیمت به مراتب مناسب تری نسبت به کابل های RY دارا می باشند.

در خصوص قیمت انواع کابل های زره دار مسی و آلومینیومی، نمی توان قیمت مشخصی را بر روی سایت های اینترنتی قرار داد و از این رو لازم است مشتریان به صورت به روز قیمت محصولات را از واحد فروش دریافت نمایند.

کابل های فشار متوسط به صورت استاندارد و دارای تاییدیه توانیر از برند های یزد، البرز، ابهر و مغان به همراه برند سیمکو در اختیار مشتریان قرار می گیرد و برند یزد به صورت موجود قابل عرضه است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل شیلد دار و زره دار یزد

کابل شیلد دار و زره دار یزد مرکز پخش عمده

کابل شیلد دار و زره دار یزد NYCYRY از کابل های پرکاربرد در بخشی از پروژه های صنعتی می باشد که علاوه بر زره، این کابل ها دارای شیلد بافته شده نیز هستند. آراد کابل با ارائه بهترین قیمت فروش کابل های موجود در بازار تلاش کرده است بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام