عرضه فیبر نوری
خانه / کابل برق / قیمت بهترین کابل زره دار برق
بازار فیبر نوری ایران

قیمت بهترین کابل زره دار برق

بهترین کابل های زره دار موجود در بازار را می توانید به صورت ویژه با بهترین قیمت و برند های بازار از بازار سیم و کابل ایران به صورت مستقیم خریداری نمایید.

کابل های زره دار به دلیل دارا بودن آرمورد در ساختمان آنها از کابل های خاص محسوب می شود. این کابل ها به صورت دفنی و یا در محل هایی که احتمال وارد شدن صدمه به ساختمان کابل وجود دارد به ویژه در بخش های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر در پروژه های صنعتی فعالیت می کنید و به دنبال خرید بهترین کابل زره دار می باشید بدون تردید باید به وندور لیست پروژه های خود مراجعه نموده تا از آن طریق بتوانید گزینه مناسبی را انتخاب نمایید. این مجموعه با توجه به تجربیات خود در سال های گذشته توانسته است کابل های زره دار یزد و متال را به صورت ویژه در لیست فروش خود قرار دهد . این برند ها از بهترین تولید کنندگان کابل های زره دار در ایران می‌باشند که تاییدیه های وزارت نفت را نیز جهت استفاده در حوزه‌های مختلف پروژه های نفت دارا هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل شیلد دار و زره دار یزد

کابل شیلد دار و زره دار یزد مرکز پخش عمده

کابل شیلد دار و زره دار یزد NYCYRY از کابل های پرکاربرد در بخشی از پروژه های صنعتی می باشد که علاوه بر زره، این کابل ها دارای شیلد بافته شده نیز هستند. آراد کابل با ارائه بهترین قیمت فروش کابل های موجود در بازار تلاش کرده است بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام