عرضه فیبر نوری
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت بهترین کابل دو رشته افشارنژاد
بازار فیبر نوری ایران

قیمت بهترین کابل دو رشته افشارنژاد

قیمت کابل به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جنس تا سطح مقطع آن گرفته تا برند تولید کننده آن، می تواند در قیمت کابل موثر باشد. کابل دو رشته افشارنژاد یکی از بهترین نوع کابل دو رشته موجود در بازار سیم و کابل می باشد. آیا می دانید قیمت این نوع کابل به چه عوامل دیگری بستگی دارد؟
کابل دو رشته که معمولا به عنوان کابل تغذیه لوازم الکتریکی کاربرد دارد، بسته به آمپراژ مورد نیاز دستگاه، می تواند دارای سطح مقطع های مختلفی باشد. سطح مقطع این نوع کابل از 0.5 تا 10 متغییر است. از دیگر کاربردهای این نوع کابل، برق رسانی به ساختمان تک واحدی یا واحدهای یک آپارتمان چند واحدی را نیز می توان نام برد. به دلیل دو رشته بودن این نوع از کابل، تنها می توان در سیستم تک فاز از این کابل استفاده نمود.
شرکت سیم و کابل خراسان، یکی از معتبرترین و قدیمی ترین تولید کنندگان سیم و کابل در کشور می باشد که در زمینه تولید کابل دو رشته نیز ید طولایی دارد. این شرکت کابل دو رشته افشارنژاد را در دو نوع افشان و مفتولی تولید و به بازار عرضه می کند.
قیمت کابل دو رشته به معیارهای متفاوتی بستگی دارد. از سطح مقطع کابل گرفته تا کلاس هادی کابل و مواردی همچون جنس هادی و جنس روکش استفاده شده در کابل و حتی وجود یا عدم وجود شیلد، می تواند در قیمت کابل دو رشته دخالت داشته باشد.
به راحتی می توان با مراجعه به وب سایت شرکت سیم و کابل خراسان، علاوه بر به دست آوردن آخرین قیمت سیم و کابل، سطح ومقطع مورد نیاز برای انواع مصارف را در داخل وب سایت محاسبه و در اختیار داشت.

منبع: سیم و کابل ایران

آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل ضد روغن

کابل ضد روغن لاستیکی جوشکاب یزد

کابل ضد روغن جوشکاب یزد که به کابل های لاستیکی نیز شهرت دارند در مرکز فروش عمده آراد کابل به قیمت رقابتی پروژه های صنعتی و مشتریان این کابل ها عرضه می شوند. این کابل ها درای خاصیت ضد اسید، ضد روغن و ضد آب نیز می باشند و در عین حال نسوز و ضد سایش نیز هستند.

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام