عرضه فیبر نوری
خانه / کابل nymhy / قیمت انواع کابل nymhy همدان
بازار فیبر نوری ایران

قیمت انواع کابل nymhy همدان

قیمت انواع کابل های nymhy یا همان کابل های افشان را میتوانید به صورت مستقیم از واحد فروش بازار سیم و کابل ایران دریافت کنید. کابل های افشان به دلیل انعطاف پذیری مناسبی که دارند در تاسیسات برقی فشار ضعیف به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.

این کابل ها در انواع دو رشته، سه رشته، چهار رشته و پنج رشته تولید شده و به بازار عرضه می‌شود. کابل های افشان همدان به دلیل کیفیت قابل قبولی که دارند و به دلیل قرار گرفتن در وندور لست پروژه های مختلف از نیازهای اصلی بخش های مختلف در صنعت و ساختمان سازی محسوب می‌شود از این‌ رو نمایندگی اصلی سیم و کابل همدان با عرضه مستقیم سایزهای مختلف سیم و کابل افشان آماده همکاری با بخش های مختلف پروژه های ساختمانی در سراسر کشور می باشد. 

بسیاری از فعالان حوزه سیم و کابل، محصولات همدان را به عنوان بهترین تولیدات ایران در حوزه کابل های فشار ضعیف قلمداد می کنند از این رو بسیاری از پروژه‌های بزرگ از سوی ناظران ملزم به استفاده از سیم و کابل های همدان در پروژه های خود می باشند. بازار سیم و کابل ایران به عنوان نمایندگی اصلی سیم و کابل همدان تمامی محصولات این برند را به مشتریان سراسر کشور عرضه می‌کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل سه فاز

قیمت روز بهترین کابل nymhy سه فاز

قیمت روز انواع کابل های افشان nymhy سه فاز در انواع ۴ و ۵ رشته …

پاسخی بگذارید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام