عرضه فیبر نوری
خانه / کابل مغان / قیمت انواع کابل ۲۰ کیلو ولت مغان
بازار فیبر نوری ایران

قیمت انواع کابل ۲۰ کیلو ولت مغان

قیمت به روز انواع کابل های فشار متوسط ۲۰ کیلو ولت موبایل در انواع مسی و آلومینیومی در سایز های، ۳۵ تا ۴۰۰ میلی متر مربع در نمونه های زره دار و بدون زدن را می توانید به صورت به‌روز و آنی از مرکز فروش بازار سیم و کابل ایران دریافت نمایید.

کارهای ۲۰ کیلو ولت مغان به دلیل دارای تاییدیه بودن آنها و همچنین رعایت استانداردهای لازم در تولید این کارها از انتخاب‌های اول بسیاری از پروژه ها برای استفاده در سیستم‌های برق فشار متوسط می‌باشد و به همین دلیل بازار سیم و کابل ایران به عنوان نمایندگی فروش سیم و کابل مغان تلاش نموده است با عرضه مستقیم محصولات این برند معتبر به مشتریان داخلی و خارجی خدمتی متمایز را به آنها ارائه نمایند.

کابل های ۲۰ کیلو ولت مغان به دلیل استفاده خاص در پروژه های سراسر کشور امکان تولید در کمترین زمان ممکن را دارا بوده و  در صورت استفاده با متراژهای بالا و عدم موجودی انبار امکان تولید آنبا توجه به شرایط پروژه ها وجود دارد.

کارشناسان فروش مجموعه با توجه به موجودی انبار و همچنین امکان تولید کابل ها در کمترین زمان ممکن، نهایت همکاری را با پروژه‌های مختلف در سراسر کشور در راستای تامین کابل های مورد نیاز آنها خواهد داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش شرکت آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل

مطلب پیشنهادی

کابل مغان

مرکز فروش انواع کابل مغان

مرکز فروش مستقیم انواع کابل های مغان کابل های افشان، مفتولی فشار ضعیف و فشار …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام